Волинянка здобула «бронзу» на чемпіонаті світу з вільної боротьби

• НОВИНИ
  • Волинянка здобула «бронзу» на чемпіонаті світу з вільної боротьби
image
Назар Тарадюк / 21.10.2022 / 0 Коментарів

Волинська спортсменка, уродженка селища Іваничі Анастасія Алпєєва завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу з вільної боротьби.

Про це повідомили на сторінці Асоціації спортивної боротьби України.

На світових змаганнях між спортсменами до 23 років Алпєєва виступала у ваговій категорії 72 кілограми.

Волинянка почала з перемоги у кваліфікації, також здолала призерку чемпіонату Європи U23 з Норвегії у чвертьфіналі. Але за вихід у фінал Анастасія поступилась призерці Південно Американських Ігор, віцечемпіонці світу U23 минулого року Тетяні Рентерія з Колумбії.

У малому фіналі на Алпєєву чекала суперниця з Туреччини, яка взяла бронзу на цьогорічному чемпіонаті Європи, але волинянка змогла отримати перемогу.

Для української збірної медаль волинянки стала третьою "бронзою" в медальному заліку.

Нагадаємо, дзюдоїст Станіслав Корчемлюк отримав "срібло" на етапі юніорського Кубку Європи – Cluj-Napoca Junior European Cup 2022 – в румунському містечку Клуж-Напока.