Як волинські воїни отримують від рашистів військову техніку

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Як волинські воїни отримують від рашистів військову техніку
image
Оля Коновалова / 27.05.2022 / 0 Коментарів

На рахунку Юрія та його побратимів – десятки одиниць «реанімованої» техніки, української і ворожої, яку вони витягли з поля бою, відновили і поставили в стрій.

Про це повідомляє 14-та окрема механізована бригада у фейсбуці.

Все це, каже Юрій, називається просто – технічна розвідка.

«Найскладніше в нашій роботі – знайти максимально безпечні шляхи підступу до машин (а для цього треба добре знати місцевість та оперативну обстановку), які треба евакуювати, та шляхи відступу з місця евакуації, зуміти відтягнути техніку на задані рубежі, де її можна буде обстежити та відремонтувати», - розповідає Юрій.

Самої лише ворожої техніки за три фронтових місяці Юрій і його хлопці забрали з полів бою близько 50 одиниць. Це і танки, БМП та МТЛБ, а також колісна техніка. Серед них, каже Юрій, зовсім нова, траплялися зразки навіть 2019-2020 років. Нині все це вороже залізо успішно використовується князівськими воїнами в знищенні її колишніх господарів.

«Був випадок, коли на Миколаївщині, в «сірій» зоні, ми забрали «орківську» МТЛБ, яку вони, відступаючи, кинули і «завбачливо» засипали баки піском. Втім, це не завадило нам її завести і забрати. Попри те, що десятки одиниць техніки, яку ми врятували, вже в строю, роботи ще багато. Напрямок, на якому воює зараз наша Князівська 14 омбр, - наразі найгарячіший на фронті. Тож постійно моніторимо ситуацію, де і як з поля бою можна забрати пошкоджені машини. Як тільки обстановка це дозволяє – беремося до роботи!» - каже Юрій.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *