Завтра – загальнонаціональна хвилина мовчання

image
Оля Коновалова / 28.08.2021 / 0 Коментарів

Завтра, 29 серпня, в Україні приспустять Державні Прапори України на адмінбудівлях органів державної влади, закордонних дипломатичних установах України, державних підприємствах, установах і організаціях, у військових частинах та на кораблях. О 10.00 оголосять загальнонаціональну хвилину мовчання.

Про це повідомляють на сторінці Генерального Штабу ЗСУ у Фейсбуці.

Це відбудеться в рамках відзначення Дня пам`яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Як повідомлялось, Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 цей день для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

Смертельний для наших захисників “зелений коридор” пролягав через поля із соняшниками. Саме під ними сотні українців поклали в боротьбі з ворогом свої життя на вівтар свободи, гинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Тож символом Дня пам’яті захисників України стала квітка соняха.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *