Згоріло все: Сашко Положинський просить волонтерів та небайдужих про допомогу

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Згоріло все: Сашко Положинський просить волонтерів та небайдужих про допомогу
image
Оля Коновалова / 20.06.2022 / 0 Коментарів

Колишній лідер гурту "Тартак" Сашко Положинський, який зараз в лавах ЗСУ боронить нашу країну просить про допомогу у всіх небайдужих та волонтерів. Про це музикант написав на своїй сторінці у фейсбук.

"Не хотів одразу про це писати, щоби завчасно не тривожити. Зі мною все гаразд, все гаразд із тими, хто виходив разом зі мною. Вийшли злагоджено та організовано, на виході ніхто з наших не постраждав.

Але згорів автомобіль з речами. В мене та ще в багатьох хлопців згоріло все, в інших - лише частина речей. Добряче постраждала також наша техніка - автомобілі та генератори. Щось знищене, щось виведене із ладу, щось тримається з останніх сил.

Лишився лише з тим, що було на мені. Майже все, подароване вами на день народження, і купа інших приємних, важливих і корисних речей, на жаль, пішли попелом. Тому знову проситиму вас про підтримку і допомогу.

Якщо хтось із волонтерів готовий чимось поділитися — пишіть, будь ласка, в приват. Навчений попереднім досвідом спробую скласти списки того, що й кому потрібно, а отримане потім розподіляти згідно з складеними списками.

На своїх рахунках зберіг ще чимало надісланих вами раніше коштів, але їх усіх і близько не вистачить, щоби покрити зараз усі потреби - мої особисті та всього підрозділу. І, так, ми вже не на фронті, тому ви знаєте, хто перший в черзі. Ми собі потрошки, вірю, доберемо.

Приват: 5168742230647491

PayPal: oleksashko@gmail.com

Завчасно дякую всім за допомогу!", - йдеться в дописі.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *