43 000 українців із тимчасово окупованих територій та зони бойових дій наразі проживають на Волині.
Питання забезпечення житлом – одне з нагальних в області. Офіційно відкрито лише 18 місць тимчасового проживання ВПО, ще понад 40 наразі не відповідають соціально-побутовим стандартам. Як вирішують житлові проблеми переселенців у регіонах дізнавалася Наталія Андрущук, - йдеться у сюжеті Телеканалу «Рада».
Вона побувала у селі Башлики і поспілкувалася з родинами ВПО, тимчасовим прихистком для яких стала сільська школа.
Пан Євген виїхав евакуаційним потягом із Павлограда тиждень тому.
«Прилетів літак, а я за городом, і розбомбив весь магазин. Як полетіло все, спалахнуло, шифер горить. До нас приїхали машиною і вивезли. У мене ж там все згоріло... я приїхав голий, як церковна миша. Ось мені штани дали, ось мої речі. Поки тут будемо, а далі не знаю, що з нами буде», - каже пан Євген.
Пенсіонер родом з Мар'їнки, яку росіяни знищили 10 років тому. Рятуючись від обстрілів 75-річний, чоловік змушений постійно змінювати місце проживання й тепер його прихисток на Волині, ось у цій кімнаті колишньої Башликівської школи. Нині у приміщенні колишнього освітнього закладу мешкає 20 переселенців зі Сходу.
«Так я вже буксую 10 років. У 2015 році в мене розбомбили будинок. Там взагалі в Марʼянці нічого не залишилося. Все життя там прожив, в мене там собачка залишилася», - ділиться пенсіонер.
У більшості вимушених переселенців ворог забрав усе: дім, майно, щасливе життя.
Детальніше – у сюжеті.
Коментарів немає
Залишити коментар