Біля українського кордону: росія може розмістити військову базу в білорусі

  • Головна
  • #сповіщає
  • Біля українського кордону: росія може розмістити військову базу в білорусі
image
Оля Коновалова / 23.06.2022 / 0 Коментарів

білорусь може надати рашистам свою техніку та територію для розміщення військової бази.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов. Оскільки білорусь мало використовувала свою техніку, то вона у значно кращому стані, аніж в росії.

Не виключено, зауважив Громов, що згодом білоруське озброєння та техніка може опинитись в Україні, наприклад, – на Донецькому або Херсонському напрямках.

У Генштабі зазначили, що на території колишнього аеродрому "Зябровка" в Гомельській області, це Чернігівський напрямок, активно проводять заходи з будівництва військової інфраструктури.

"Не виключено, що в рамках існування так званої Союзної держави, цю територію можуть надати для воєнної бази росії", – наголосив бригадний генерал.

Водночас українські військові підтвердили, що існує загроза використання росією території та повітряного простору білорусі. Проте наразі мовиться лише про ракетні обстріли та перекидання на територію України диверсійно-розвідувальних груп задля диверсій на шляхах логістичного забезпечення наших військ.

Ознак масштабного наступу Білорусі проти України на великій території наразі немає. Проте білоруси продовжують проводити демонстративні дії, аби запобігти перекиданню наших підрозділів на інші напрямки.