Коли розпочнеться та хто буде реконструювати площу перед РАЦСом

image
Оля Коновалова / 30.07.2021 / 1 Коментарів

Визначили переможця тендеру на реконструкцію площі перед Палацом урочистих подій, яка розпочнеться буквально днями.

Як стало відомо на платформі публічних закупівель Рrozorro, у тендері перемогла компанія «Бетон Брук Сервіс», яку пов’язують з депутатом міськради Андрієм Разумовським.

Участь у тендері брали три фірми: 

ТОВ «Луцьккомунбуд» – 17 608 843,25 грн; 

ТОВ «Бетон Брук Сервіс» – 23 70 000 грн (спочатку пропонували ціну – 23 450 1,26 грн); 

ПП «Транс-Дор-Сервіс» – 23 123 692,07 грн.

Втім, найменшу пропозицію тендерний комітет відхилив через неточності при застосуванні коефіцієнту при розрахунках та не надав деякі документи. 

Відтак, сьогодні, 30 липня переможцем визнали «Бетон Брук Сервіс». Зауважимо, що саме ця фірма будувала дитячий садок у селі Крупа, який досі не працює. Забудовнику уже кілька разів наголошували на тому, що в підвалі будинку постійно стоїть вода, через що на стінах утворився грибок.

Як зазначив на своїй сторінці у facebook міський голова Ігор Поліщук на площі впорядкують заїзди з обох боків від Палацу урочистих подій та облаштують територію позаду.

Окрім того, обіцяють висадити більше 100 дерев, замінити тверде покриття (тротуарну плитку та натуральний камінь), облаштують паркомісця, нове освітлення та вуличні меблі. Пам’ятника Степану Бандері на площі Героїв Майдану також не буде. На сесії Луцькради сьогодні, 30 липня, депутати проголосували за те, щоб монумент встановити в історичній частині міста – між будинками 16а та 24 на вул. Лесі Українки.

Виконати роботи забудовник має до кінця цього року.