Завантаження...

На Волині жінка відсудила в чоловіка додаткові аліменти на себе

image
Оля Коновалова / 05.07.2021 / 0 Коментарів

Жителька смт. Іваничі після народження дитини залишилась без чоловіка. Зважаючи на те, що дитина потребувала посиленого догляду, а сама матір не мала змоги піти працювати, вона відсудила у чоловіка аліменти на своє утримання. Раніше суд уже призначив аліменти на дитину.

За юридичною підтримкою жінка звернулась до Іваничівського бюро правової допомоги Володимир-Волинського місцевого центру

Зібравши відповідні документи, начальник Іваничівського бюро правової допомоги Надія Адамович подала позов до суду, спираючись на вимоги Сімейного Кодексу України:

«Дружина, чоловік повинні матеріально підтримувати один одного. Право на утримання (аліменти) має той із подружжя, який є непрацездатним, потребує матеріальної допомоги, за умови, що другий із подружжя може надавати матеріальну допомогу. Один з подружжя є таким, що потребує матеріальної допомоги, якщо заробітна плата, пенсія, доходи від використання його майна, інші доходи не забезпечують йому прожиткового мінімуму, встановленого законом».

Начальник Іваничівського бюро правової допомоги Надія Адамович

Начальник Іваничівського бюро правової допомоги Надія Адамович

В рішенні суду вказано, що з жовтня 2020 року пара перебуває в шлюбі, проте після народження дитини чоловік пішов з сім’ї. У суді він запевняв, що не може виплачувати аліменти ще й жінці, адже і так уже сплачує аліменти на утримання дитини, робить ремонт в будинку, де проживає та має деякі хронічні захворювання.

Та все ж суд частково задовольнив позовні вимоги та, призначив позивачці кошти на її утримання, у зв`язку із доглядом за дитиною до досягнення нею віку 3-х років у розмірі 800 грн. щомісяця.

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *