Волинський «воїн» вийшов у фінал чемпіонату світу з ММА. ВІДЕО

• НОВИНИ
  • Волинський «воїн» вийшов у фінал чемпіонату світу з ММА. ВІДЕО
image
Оля Коновалова / 27.01.2022 / 0 Коментарів

Вихованець спортивного клубу «Воїн», уродженець села Деревок, що на Любешівщині, вийшов у фінал чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств.

Про це повідомляють на facebook-сторінці Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України.

Спортсмен змагався у ваговій категорії 61.2 кг серед молоді та у поєдинку переміг бійця з Франції Соухіла Арезкі.

Іван Пасич — переможець і призер багатьох престижних змагань бойових мистецтв.

Чемпіонат проходить в Абу-Дабі на арені Jiu-Jitsu Arena з 24 по 30 січня. Також на 27 січня запланована церемонія вручення нагород IMMAF Amateur MMA Awards 2021.

До складу делегації входять 22 спортсмени, 7 тренерів та 2 судді, зокрема вихованці волинського СК «Воїн» Іван Пасич та Вадим Ковальський в супроводі тренерів Андрія Зінчука та Дмитра Василенка.

Про високі здобутки волинських спортсменів нещодавно говорили під час підсумкової конференції Федерації змішаних єдиноборств Волинської області. Найбільшими досягненнями стали 3 завойованих командних кубки. В лютому в Харкові відбувся Чемпіонат України серед молоді, де збірна Волині посіла третє командне місце. В Одесі на Чемпіонаті серед юнаків та юніорів Волинська область посіла друге командне місце. А також на Кубку Заходу у Львові збірна Волині отримала перше місце.

Щоб не пропустити найважливішого – підписуйтесь на наші новини у зручному для вас форматі: Facebook та Telegram