Це був цілеспрямований удар: показали, як ракетою вгатили по ТРЦ в Кременчуці. ВІДЕО

  • Головна
  • ВІДЕО
  • Це був цілеспрямований удар: показали, як ракетою вгатили по ТРЦ в Кременчуці. ВІДЕО
image
Оля Коновалова / 29.06.2022 / 0 Коментарів

Ракету, яка вцілила у ТРЦ в Кременчуці, скерували на цей об'єкт навмисне. Про це заявив Володимир Зеленський та продемонстрував відеозапис, на якому зафіксовано момент влучання.

Таким чином президент відповів на заяви російської пропаганди, нібито цей вибух був інспірованим, або ракета прямувала у військову ціль.

“Хочу сказати про відповідальність тих російських пропагандистів, які брешуть про цей терор, які намагаються виправдати дії російської армії. Кожен із вас також буде покараний. Ми маємо всі докази того, що роблять російські військові проти наших людей. Сьогодні я хочу завершити це звернення одним із таких доказів – щоб ніхто не смів обманювати щодо ракетного удару по торговельному центру в Кременчуці. Російська ракета вдарила саме по цьому об’єкту, цілеспрямовано”, – сказав Зеленський.

“Очевидно, що такий був наказ. Очевидно, що такі координати отримали російські вбивці для цієї ракети. Вони хотіли вбити якнайбільше людей у мирному місті, у звичайному торговельному центрі”, – заявив президент наприкінці 125-го дня повномасштабної війни.

Він висловив переконання, що “за цей акт державного тероризму, як і за всі інші, росія буде відповідати.

“На полі бою в Україні, через посилення санкцій і в трибуналі”.

Також Зеленський зазначив, що станом на цей вечір загальна кількість російських ракет, які вдарили по наших містах, – уже 2811.

Унаслідок учорашнього ракетного обстрілу торговельного центру у Кременчуці загинуло щонайменше 20 людей, 59 осіб постраждали, пошуки тривають. 

За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, росіяни вразили цивільний об’єкт у Кременчуці ракетами Х-22 низької точності, випущеними з дальніх бомбардувальників Ту-22М3. Літаки злетіли з аеродрому Шайковка, а пуски здійснювались з Курської області.

Згодом стало відомо, куди у Кременчуці влучила друга ракета.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *