Депутат Заболоттівської громади звернувся до Степана Івахіва через свавілля голови Валерія Свіржевського

  • Головна
  • ВІДЕО
  • Депутат Заболоттівської громади звернувся до Степана Івахіва через свавілля голови Валерія Свіржевського
image
Оля Коновалова / 30.05.2022 / 0 Коментарів

Депутат Заболоттівської громади Владислав Масло звернувся до народного депутата України Степана Івахіва через свавілля голови селищної ради Валерія Свіржевського.

Як пише Район.Ратне, у квітні місцеві тероборонівці намагалися зупинити автомобіль, яким кермував Свіржевський, бо до них надійшла інформація, що він їхав напідпитку.

Натомість голова відмовився з ними спілкуватися і на автомобілі втік з місця події, переїхавши одному з чоловіків ногу. Після цього він сховався у свій будинок, покинувши автомобіль з відкритими дверима біля хати. Навіть коли приїхала поліція він відмовлявся виходити.  Правоохоронці, провівши розслідування, направили справу по суду за двома епізодами:

  • їзда напідпитку і втеча з місця ДТП;
  • умисне заподіяння тілесних ушкоджень.

30 травня відбулося засідання апеляційної інстанції у справі по першому епізоду. Апеляційний суд підтримав рішення першої інстанції та виправдав голову. Таке рішення обурило депутата громади, тероборонівця Владислава Масла.

Тим більше в червні відбудеться розгляд справи по другому епізоду. Тож, він звернувся до народного депутата Степана Івахіва, який презентує громаду Заболоття в парламенті, з закликом вплинути на колегу по партії "За Майбутнє". 

"Голова Валерій Свіржевський неодноразово їздить пяний кермом, наїжджає на людей, робить, що хоче в громаді", - каже депутат.

Крім того, в коментарі Insider Медіа депутат зауважив, що в ситуації, яка склалася, лише втручання Степана Івахіва може припинити свавілля голови, адже він всіма силами намагається замняти справу, тисне на суди та правоохоронців, намагається не допустити розголосу.

"Невже в партії "За Майбутнє" потрібні такі представники? Люди, які дозволяють собі порушувати закон, а потім ще й намагаються уникнути відповідальності. На мою думку, після такого позору голова Заболоттівської громади має написати заяву про відставку", - додав Владислав Масло.

 

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *