Гроші на армію: на Волині вчили плести вінки з лаванди. ВІДЕО

  • Головна
  • ВІДЕО
  • Гроші на армію: на Волині вчили плести вінки з лаванди. ВІДЕО
image
Оля Коновалова / 06.07.2022 / 0 Коментарів

У Жидичинському монастирі відбувся благодійний майстерклас. Жінки плели вінки з лаванди. Гроші, які зібрали під час заходу, передали військовим.

Про це розповіла організаторка майстеркласу Світлана Якименко, інформує Суспільне.

На території Жидичинського монастиря росте понад 300 кущів лаванди. Початок липня – час для збору квітів, – каже флористка Наталія Стаднюк. 15 жінок об'єдналися, щоб провести благодійний майстерклас та зібрати гроші на потреби українських військових.

Дружина воїна волинської 14-ї бригади ЗСУ Маргарита взяла участь у майстеркласі. Вранці 24 лютого жінка провела чоловіка на службу. Тепер, каже, тримає свій фронт – допомагає війську, працює і доглядає за дітьми.

Від початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну у Жидичинському монастирі утворився гуманітарний хаб. Архімандрит Костянтин каже — зараз збирають гроші на другий автомобіль для бійців Збройних сил. Перший уже передали на передову.

Один з насельників монастиря, ієродиякон Пимен Мех, служить у 14 окремій механізованій бригаді. "Він водить машину, яка вивозить з поля боя поранених та померлих", – розповів отець Костянтин.

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *