НЕФОРМАТ з Катериною Той: Ендрю Нахарвар

image
Оля Коновалова / 02.10.2021 / 0 Коментарів

«Здоров’я не має географії. Вся наша продукція натуральна та націлена на турботу про здоров’я, красу та боротьбу зі старінням».

Про це в інтерв’ю Катерини Той розповів доктор, головний виконавчий директор компанії «Amsar» Ендрю Нахарвар.

 

Розкажіть, будь ласка, які види продукції ви виробляєте та продаєте?

― У нас є екстракти трав, ми працюємо в режимі В2В (business-to-business).  Ми поставляємо ці екстракти різним фармацевтичним компаніям по всьому світу.  У нас є власні фірмові фітопрепарати, які є лікарськими засобами для печінки, серця, нирок, від болю та навіть хвороби Паркінсона.  У нас є рослинні добавки, що представляють собою широкий асортимент продуктів. Ми виробляємо і засоби особистої гігієни, які є косметичними препаратами.

Які косметичні засоби ви виробляєте?

― Засоби для волосся, шкіри та тіла, які є функціональними спа-продуктами. Це не просто масажні масла вони насправді функціональні для боротьби зі стресом та целюлітом.  Все, що ми робимо, має свою функцію і це не тільки косметика.  Ми фактично за останні кілька років розробили цілий ряд природних противірусних засобів, антибактеріальних продуктів для креветок та рибних ферм, тому що однією з найбільших проблем у харчовому ланцюжку є морепродукти.

Знаєте, всі люблять морепродукти, але люди не розуміють, скільки антибіотиків в них додають.  Ми замінили антибіотики натуральними антибактеріальними противірусними засобами на основі трав. 

Я чув про велику різницю між органічними та натуральними продуктами.  Ви робите акцент на натуральних продуктах? Яка різниця між органічним і натуральним?

― Розумієте, концепція органічного призначена для лише маркетингу. На органічний продукт звертають увагу і його сертифікують. Але не розуміють що трави, фрукти чи овочі вирощуються у контрольованому середовищі людьми. Це робиться шляхом маніпулювання природніх процесів.  Справжнє органічне вирощується лише в лісі. Тут природа є органічною, а на фермі це не так! Це ніколи не може бути органічним тому, що дощ, який випадає на цю ферму - це точно той самий дощ, що випадає на кожну іншу ферму, яка не є органічною.  Вода з землі надходить за тисячі миль. Забруднення з промисловості - це й забруднення усієї ферми. Також забруднення з інших ферм, які не є органічними впливає на розвиток ваших ферм. Такі ферми використовують цю воду, але їхні продукти все одно сертифікують як органічні.  Це одна складова.  Друга, і найважливіша складова, кожна окрема трава є лікарською та корисною завдяки своєму середовищу, в якому вона росте.

Кожна травинка в лісі отримує живлення, розвиває біохімічні речовини, тому що навколо неї є інші рослини та комахи і у них своє поєднання, але в господарстві це дика рослина, тому що в неї немає в оточенні інших рослин, дерев, комах, бактерій.  Тому вона не має таких лікувальних властивостей, як натуральна та органічна.  Відтак, природним є те, що природа вважає органічним, а не те, чим маніпулює людина.

Чисто багато людей з травмами та хворобами приходять до вас?

― Тисячі людей.

Поділіться вдалим прикладом допомои?

― Є так багато людей з хворобою Паркінсона, з печінковою недостатністю, людьми з сечокам’яною хворобою. Один з наших найбільших успіхів - це люди з сечокам’яною хворобою.  Ми гарантуємо, що протягом 12-14 днів ви зможете позбутися від каменів у нирках без будь-якої операції. Захворювання печінки, що є серйозною проблемою через гепатит та алкоголізм. Той продукт, який ми виготовляємо, насправді регенерує печінку. Також ми нещодавно випустили продукт для сну. Одна з найбільших проблем для здоров’я - це поганий сон. Люди говорять, що 68% усіх хронічних захворювань виникають через нестачу або відсутність якісного сну. І найчастіше рецепти виписують на препарати, які допомагають людям спати.  Ми замінили це натуральним місцевим продуктом.  Це масло, яке ви наносите на свої скроні та лоб щовечора перед сном протягом 15 днів. Таким чином відновлюється серцевий ритм, а це означає, що людині більше не потрібні ліки. Ми проводили це дослідження протягом п’яти років.  Ми запатентували цей продукт і це важливий напрямок роботи для нас.

Інший напрямок – це хвороба Паркінсона та біль у печінці. Ми 20 років дуже успішно використовуємо нашу продукцію для боротьби з болем.

І як люди можуть зберегти своє здоров’я у цьому світі?

Ну, по-перше потрібно зрозуміти, що таке здоров’я.  Більшість людей не розуміють, що таке здоров'я.

Це як машина.  Якщо вона працює нормально кожен день, ви не турбуєтесь про обслуговування.  Ви не дивитесь на масло, воду чи будь-які мастильні матеріали, а просто продовжуєте їздити.  Але щоразу, коли ми їмо їжу, ми виробляємо в собі токсини.  Очищення від токсинів – це одне з головних принципів здоров’я.  В системі аюр-веда поняття «очищення» дуже чітко визначене.  Тож поки ви продовжуєте очищувати своє тіло, ви максимізуєте свій потенціал міцного здоров’я, але якщо ви дозволяєте собі накопичувати токсини, ви кидаєте виклик власному здоров’ю.

Тому ми маємо особливий продукт для очищення від токсинів. Профілактика краще, ніж лікування. І кожен орган у процесі очищення допомагає зберегти ваше здоров’я.

Ну, це дуже приємно чути.  Скажіть, а як щодо вашого погляду на майбутнє?  Як зміниться і якими будуть тенденції в медицині?

― Ну, знаєте, це стосується не тільки майбутнього.  Варто також подивитися на минуле, тому що, дивлячись на минуле, ви багато зрозумієте про майбутнє.  Найбільш продавані у світі ліки - це аспірин. Аспірин насправді походить з природного джерела - саліцилової кислоти.  Деякі з основних протипухлинних сполук насправді зроблені з трав, вінкристину, вінпозистильного етопозиду, кампа Тіссен. Це все натуральні продукти. Справа в тому, що люди, факти, компанії, фармацевтичні компанії вважають за краще його синтезувати, тому що це набагато дешевше, і ви можете виробляти його масово, хоча насправді ви видаляєте природну частину з рослини. Так що, якщо ви озираєтеся на історію успіху медичних препаратів, то всі вони від природи, і люди, які можуть думати самостійно розуміють, що майбутнє також за природою.  COVID безперечно довів, що немає фармацевтичного препарату, який би міг вбити вірус. Тож сотні мільярдів доларів, витрачених на дослідження та продаж ліків, нікому не допомогли, але в традиційних суспільствах, наприклад, Індії 11% людей були щеплені. І це на душу населення найнижчий рівень зараження у світі. Як це вдається? Тому що люди користуються нашою аюр-ведою в Індії, що, на мою думку, розповідає історію.

А які особливі речі ви можете сказати про себе, свій продукт?

Ну, я думаю, що найголовніше - це те, що я все це використовую сам.  Моя сім’я користується нашою продукцією, моя мати, мої друзі. Ми 58 років розробляємо та продаємо продукти по всьому світу без команди з продажів. Знаєте, легко продавати, коли у вас є продавці, які вміють багато обіцяти.  А ми продаємо без sales-команди. Це означає, що досвід користувача говорить сам за себе. Коли люди вилікуються, вони скажуть сотні людей, що це допомогло. І це наш досвід.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *