Піп-скандаліст прогуляв суд за власним позовом на Волині. ВІДЕО

  • Головна
  • ВІДЕО
  • Піп-скандаліст прогуляв суд за власним позовом на Волині. ВІДЕО
image
Віктор Гордійчук / 03.11.2022 / 0 Коментарів

У Ковельському міськрайонному суді 3 листопада розпочали розгляд справи за позовом священника УПЦ Святослава Чижука. Піп позивається до Васися Созонюка, батька загиблої на Харківщині військової медички Олени Созонюк.

Про це повідомляє Суспільне.

Священник звинувачує батька військової медикині у побитті, вимагає грошової компенсації у родини.

На засідання позивач не прийшов. До Ковеля з Турійщини приїхали батьки Олени та її трирічна донька, яка стала сиротою.

Зі слів подружжя Созонюків, конфлікт із попом виник через різні конфесійні погляди.

"Він ішов і сміявся, а я питаю, чого сміється, що моя донька загинула? Взяв і попхнув його. А він написав, що я його побив. Ти мені винен гроші, получив за свою загиблу Олену. То що я йому винен штраф заплатити", – пригадує Василь Созонюк.

Зі слів матері Олени Віри Созонюк, священник сам постійно провокує сварки. В травні жителі села Обенижі вирішили перейти з УПЦ до ПЦУ. Тоді й розпочався конфлікт, який: "усі люди захотіли на українську церкву переходити, але він (священник – ред.) не захотів переходити і з Васею постійно сварився, що це через тебе".

Біля Ковельського міськрайонного суду зібралося до сотні людей. На захист Василя Созонюка приїхали також односельчани з села Обенижі та волонтери.

Підтримати батька Олени Созонюк приїхали також її побратими. Один із них – Сергій Приходько. "Ця ситуація абсурдна, якої не мало бути. Якщо він порядна людина, то мав би забрати заяву. Ми не можемо так це питання лишити, бо Оленка – то наш друг був", – говорить військовий.

Суспільне зв'язалося зі священником Святославом Чижуком телефоном. Зі слів попа, він готовий укласти з батьком загиблої військової мирову угоду.

" – Мене побили не дуже, але я вважаю, що будь-яку людину ніхто не має права бити.

– Із батьком Олени у вас стався конфлікт після того, як церква перейшла в ПЦУ?

— У мене немає ніякого конфлікту з жодною людиною. Я християнин, ні з ким не намагаюся ворогувати", – сказав священник.

Суддя Андрій Чалий клопотання про розгляд справи без присутності священника УПЦ Святослава Чижука відхилив. Наступне засідання запланували на 14-те листопада.

Нагадаємо, священник звинуватив батька військової у тому, що через нього втратив церкву і тепер через суд намагається отримати гроші. Церква цього села нещодавно перейшла до ПЦУ.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *