У селі біля Луцька висадили калинову алею на честь загиблих захисників. ВІДЕО

  • Головна
  • ВІДЕО
  • У селі біля Луцька висадили калинову алею на честь загиблих захисників. ВІДЕО
image
Оля Коновалова / 04.07.2022 / 0 Коментарів

12 кущів калини на честь загиблих Воїнів висадили у с. Підгайці, що біля Луцька. Для цього облаштували сквер пам’яті жителям громади, які загинули за роки війни з росією.

Про це розповіла Суспільному директорка Центру культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільради Тетяна Ковжук.

Як розповіла мама загиблого у вересні 2014 року Сергія Писарука Алла Писарук, на честь якого висадили калину, така акція – це пам'ять і шана для загиблих волинських воїнів.

Жінка говорить: її сину було 28 років, у військового залишилася дитина.

"Пішов кулеметником, а потім сів на МАЗ. Він в техніці дуже добре розбирався, бо працював слюсарем тут. 4 вересня він відвозив полковника. Туди поїхав добре, а назад його розстріляли на блокпосту", – каже Алла Писарук.

Калину посадили в сквері також у пам'ять про загиблого Василя Кальчука з села Новокотів Підгайцівської громади. Чоловік загинув 11 березня 2022 року в Київській області, – розповіла сестра бійця Василина Тендюк.

"Ми посадили на могилках калину, проти його могили, щоб він бачив та посадили біля хати", – зазначила волинянка.

Мама воїна Надія Кальчук говорить: сина призвали 24 лютого, і він одразу поїхав у Володимир. Куди втрапив далі – рідні не знають.

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *