Як Сметаніна судять за державну зраду. ВІДЕО

image
Оля Коновалова / 08.08.2022 / 0 Коментарів

У Луцькому міськрайонному суді 8 серпня відбулося підготовче судове засідання за обвинуваченням у державній зраді луцького скрипаля та авіалюбителя Іллі Сметаніна.

Свою вину лучанин не визнає, – передає Суспільне.

Під час судового засідання знімати обвинуваченого, його адвоката та батьків суд заборонив. Про це клопотав сам Сметанін.

Ілля Сметанін просив суд змінити йому запобіжний захід з тримання пів вартою на домашній арешт. Прокурор виступив проти. Сторона обвинувачення наполягла, що обвинувачений може повторно зв'язатися з російськими спецслужбами.

"Останній всупереч подіям 24 лютого все ж продовжував спілкуватися та надавати інформацію про військові об'єкти та ситуацію в регіоні співробітникам спеціальних служб російської федерації, перебуваючи на волі може мати можливість зв'язку із представником іноземної держави", – зазначив прокурор Сергій Зубань.

Також під час підготовчого засідання суддя Ігор Ясельський підтримав прохання Сметаніна про розгляд справи не одним суддею, а колегією із трьох суддів.

Прокуратура та адвокат обвинуваченого клопотали, щоб справу вели у закритому режимі. Доступ журналістів обмежили, бо під час судових засідань буде озвучена закрита для громадськості інформація.

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *