Завдяки волинським школярам волонтери придбали генератор для військових

  • Головна
  • ВІДЕО
  • Завдяки волинським школярам волонтери придбали генератор для військових
image
Оля Коновалова / 11.07.2022 / 0 Коментарів

У Любомлі школярі продають пампухи, а виручені гроші віддають на ЗСУ. Серед юних волонтерів і авторка малюнка, який став ілюстрацією нової марки від Укрпошти "Українська мрія" Софійка Кравчук. 

Мама дівчинки Тетяна Кравчук розповіла Суспільному, що випічку готує щоранку на власній кухні, у вихідні робить перепочинок. В асортименті – кекси та до 10 видів пампухів із різними начинками: картопля з сосискою, халвою, вишнею, малиною, чорницею, маком, сиром.

Доки жінка досмажує останні пампухи, на її подвір’ї збирається десяток волонтерів. Мама одного з хлопчиків Оксана Левчук приносить свою частину, готову для денного продажу. Разом господині 8 липня наготували 220 пампухів.

За місяць, відколи діти збирають гроші на допомогу українським захисникам, їм вдалося заробити 65 тисяч гривень. Любомльський волонтер Андрій Дем’янчук розповів, що завдяки школярам придбали генератор для 39-го окремого зенітного ракетного полку та бінокль-далекомір.

"Хлопці вже подякували. Позавчора лише за один день вони зібрали на дуже файний бінокль із дальноміром і вже передали. Але їхня основна задача і мрія – зібрати на автомобіль", – каже волонтер.

Військові 39-го зенітно-ракетного полку 14-ї бригади передали для школярів український прапор зі словами подяки. Де він висітиме – поки не визначились.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *