ЧОМУ МОВЧИТЬ КОЛОМОЙСЬКИЙ?

image
Наш Інсайдер / 13.05.2022 / 0 Коментарів

79 днів український народ героїчно боронить свою Батьківщину від російської агресії, мільйони людей об'єдналися та відкинули всі протиріччя, щоб дати відсіч путіну та його терористам. Навіть українські олігархи, які тривалий час вели спільний бізнес з росією, виступили з різкими заявами в бік своїх колишніх партнерів, та всіляко допомагають Збройним силам та добровольцям. 

Проте є один олігарх, який зайняв доволі дивну позицію. Ігор Коломойський просто мовчить. Публічно ніде не виступає, наче вичікує чого? 

Міський голова Дніпра Борис Філатов теж говорить про дивну поведінку Коломойського. Цитує його інтерв'ю сайту NV.ua.

"А щодо Ігоря Валерійовича [Коломойського], то я не знаю, де ця людина. Він десь бігає. Начебто, у місті, а начебто, й ні. Начебто, він мені привіти навіть передавав. Хихотів з приводу розбомбленого аеропорту. Ви знаєте, це за межею добра та зла. Це абсолютно аморальна людина.

Більше того, я вам підтверджую, що справді була розмова мого радника [Євгена Гендіна] з ним [Коломойським]. Він зустрів мого радника в Менорі [культурно-діловий центр], став тицяти фотографії [розбомбленого аеропорту] й приказувати: «Подивися, твій Філатов хотів аеропорт, тож нехай насолоджується, що аеропорту немає».

Так у мене запитання: звідки у нього в телефоні фотографії розбомбленого аеропорту? Нехай цьому дасть оцінку Служба безпеки України. Бо навіть мене, мера, до аеропорту військові не пускають. А звідки в цього бородатого негідника фотографії? І це не кажучи про те, що він ходить з охороною в десять осіб автоматників. На якій взагалі підставі? То, може, нехай його охорона піде й повоює, а не його тушку охороняє?"

Дивно? Йдемо далі

Пригадуємо всі попередні роки діяльності Ігоря Коломойського. Хто був наймедійнішим олігархом України? Ігор Валерійович. То він кличе журналіста Мустафу Наєма "кохвє піть", то розповідає, що саме він і його друг Ігор Палиця зупиняли сепаратистів у східних та південних регіонах України, то щедро роздає інтерв'ю після обрання Володимира Зеленського Президентом України. 

А що сталося після 24 лютого? Коломойський мовчить. "Українська правда" в березні зібрала коментарі олігархів щодо війни з росією, тільки Коломойський не відповів, а згодом журналістам "Радіо Свобода" сказав, що на запитання дасть відповіді "Після війни".  Цікавого чого чекає Коломойський?

І насамкінець. Уважні читачі пам'ятають скандальне інтерв'ю Ігоря Коломойського американському виданню «The New York Times». Саме час нагадати деякі тези з цього інтерв'ю. За ці тези прямо сьогодні Коломойського люди перетворили б у попіл. Ми нагадуємо ці тези, а читачі нехай роблять висновки на свій розсуд.

 

Видання Insider Media готове розмістити коментар Ігоря Коломойського. Електронна пошта для контакту -   insidersmg@gmail.com

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *