«Телепомийка Палиці» та «гівномет»: що пишуть лучани про «Аверс»

  • Головна
  • ВІЙНА
  • «Телепомийка Палиці» та «гівномет»: що пишуть лучани про «Аверс»
image
Назар Тарадюк / 07.03.2023 / 2 Коментарів

Інформація про те, що суд зобов'язав телерадіокомпанію «Аверс» спростувати неправдиві сюжети щодо волинського підприємця Михайла Смолки сколихнула волинський медіапростір. У соцмережах розгорнулась жвава дискусія щодо того, чи понесе відповідальність фірма, яка називає себе телевізійним засобом масової інформації.

Як повідомила 2 березня адвокат Яна Кінах – суд констатував, що журналісти телерадіокомпанії розповсюдили у своєму сюжеті недостовірну інформацію, що не відповідає дійсності.

«Суд визнав недостовірною і такою, що завдає шкоди честі, гідності та діловій репутації Смолка Михайла Михайловича, що міститься в ряді публікацій та зобов’язав протягом наступних 10 днів спростувати таку інформацію в той самий спосіб, в який вона була поширена», - розповіла керуючий партнер адвокатського об’єднання «General Legal Group».

Телекомпанія «Аверс» не погодилась з рішенням суду першої інстанції і оскаржила його. Однак, Волинський апеляційний суд відмовив їм у позові. Таким чином, з ТРК «Аверс» за рішенням суду стягнуть понесені позивачем судові витрати зі сплати судового збору, витрати на проведення експертизи в сумі 35 400,00 грн., витрати зі сплати правничої допомоги в сумі 10 000,00 грн., а також – моральну шкоду в розмірі 45 000,00 грн.

Саме це і викликало жваву дискусію в соцмережах, адже фактів, коли ЗМІ програють позов про захист честі, гідності та ділової репутації – не так вже й багато. Тим паче коли телеканал зобов’язують компенсувати збитки у такому розмірі. Тож громадськість активно почала обговорювати «професійний рівень» підготовки сюжетів і нахабність роботи самих журналістів, які вже неодноразово порушували Кодекс етики українського журналіста.

На цьому у коментарях в Facebook неодноразово наголошував відомий луцький бізнесмен та волонтер Павло Цапюк.

 

В той же час, відомий луцький адвокат і очільник ДФТГ «Дефендер» Артур Мартіросян методи роботи телеканалу «Аверс» називає «рекетом».

 

Власниця турбізнесу та медійниця в минулому Катерина Павлова зауважила, що за такі дії виконавці мають нести матеріальну відповідальність.

 

Слова обурення з приводу непрофесійності та заангажованості телеканалу «Аверс» висловили сотні волинян, які неодноразово помічали у сюжетах підтасовування фактів та відверту брехню.

 

 

Багато волинян переконані, що відверто замовний характер сюжетів це наслідок редакційної політики, яку диктує власник ТРК «Аверс» - політик та бізнесмен Ігор Палиця.

Тож на думку багатьох волинян, після того, як у суді було доведено, що «Аверс» транслює неправдиві сюжети і поширює недостовірну інформацію повинно постати питання про позбавлення телеканалу ліцензії на мовлення.

Коментарі (2):

  1. Дуже частодивлячись цей канал, що вони як воші коперсаються в брудній білизні.

  2. Яна Кінах-Вам ціни немає. Ви просто МОЛОДЕЦЬ! Ще замовників потянути до суду, нехай трохи повилазять із нор, а то все шавками своїми прикриваються. Продажні і брехливі шкурки.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *