«Ми, такі трошки діди, прийшли воювати за Україну», - кажуть «Боцман» та «Док» із 100 ОБрТрО

  • Головна
  • ВІЙНА
  • «Ми, такі трошки діди, прийшли воювати за Україну», - кажуть «Боцман» та «Док» із 100 ОБрТрО
image
Іра Поліщук / 25.06.2022 / 0 Коментарів

54-річний солдат Олександр Володимирович (позивний «Боцман») і 58-річний головний сержант Микола Іванович (позивний «Док») з перших днів війни служать у мотострілецькій роті одного з окремих батальйонів 100 Окрема Бригада Територіальної Оборони Волині.

– Ми, такі трошки діди, прийшли воювати за Україну, – скромно кажуть про себе чоловіки.

– Та які ж ви «діди»?!, – якнайрішучіше заперечуємо ми, – Ще 25-річним фору заввиграшки дасте!

– Може й дамо!, – підхоплює жартівливий тон пан Олександр, – Але трохи таки і діди – бо внуків уже маємо. У мене чотирирічна онука підростає, в Миколи відразу двоє онучат – хлопчик 13 років і дівчинка 9 років.

«Боцман» («морський» позивний, бо «строчку» колись служив на флоті) є техніком роти, а «Док» – старшим бойовим медиком. «На двох» чоловіки спорудили невеличкий, але дуже затишний бліндаж. Є тут і саморобні тапчани для спання, і колоритний ослінчик, і невеличкий столик, на стінах – полички із посудом, мильницями, щітками-пастами для чищення зубів тощо. Ну й, звісно, тутешня королева, Її Бліндажна Величність – Буржуйка!

А ось стіни свого помешкання Олександр Володимирович і Микола Іванович… обтягнули справжнісінькими килимами! І це аж ніяк не реверанс перед модними тенденціями радянських часів – просто так у бліндажі стає трохи затишніше і тепліше.

Якщо самопроголошений білоруський президент Лукашенко таки зважиться втягнути свою армію у війну, «Боцман» і «Док» – як і усі їхні побратими – сповнені рішучості переможно боронити державні рубежі України.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *