Іра Поліщук

image

Іра Поліщук

НОВИНИ

Близько півсотні дітей завершили оздоровлюватися в таборі на Волині

За ініціативи начальника ОВА Юрія Погуляйка на закриття чергової зміни в дитячому таборі «Шведського центру допомоги» завітала блогерка Аліна Жук та волонтер Сергій Тимчук.

Іра Поліщук / 13.07.2024

ЛАЙФ

Як правильно доглядати за дерев'яними меблями?

Дерев'яні меблі завжди вважалися символом класики та розкоші. Вони додають інтер'єру тепла, затишку та природної краси. Однак, щоб зберегти їх первісний вигляд на довгі роки, необхідно правильно доглядати за ними. Розглянемо основні правила.

Іра Поліщук / 12.07.2024

ЛАЙФ

Алхімія стилю: втілення жіночої елегантності

Серед різноманіття трендів і модних напрямків елегантність залишається поза часом, відображає бездоганний смак, гармонію, почуття стилю. Мистецтво виглядати елегантно, незалежно від ситуації, підвладне кожній жінці. 

Іра Поліщук / 10.07.2024

ЛАЙФ

Що варто знати про каблучки з гранатом?Oniks розповідає кілька деталей

Стильний образ складається з деталей. Особливо це стосується прикрас. Вони дозволяють не тільки продемонструвати бездоганний смак, а й додати вбранню яскравості. Для цього не завадить звернути увагу на аксесуари з яскравими фарбами.

Іра Поліщук / 10.07.2024

ЛАЙФ

Електроскутер: вирішення екологічних проблем і міських заторів

Сучасні міські умови вимагають швидкості та маневреності. Осилити вирішення цього завдання може електроскутер. Це економний і неймовірно корисний агрегат, який не тільки скорочує грошові витрати, а й не завдає шкоди екології. При цьому з його допомогою можна з легкістю оминути будь-які затори, долаючи шлях з комфортом. 

Іра Поліщук / 05.07.2024

ЛАЙФ

Як пральна машина полегшує догляд за дитячими речами

Догляд за дитячими речами — важлива частина повсякденного життя батьків. Одяг, пелюшки, ковдри й іграшки потребують частого прання через постійний контакт із малюком. Пральні машини полегшують цей процес, роблячи його швидшим, зручнішим й ефективнішим.

Іра Поліщук / 05.07.2024

ЛАЙФ

10-річному Тимуру з Луцька терміново потрібна наша допомога

Тимур -  учень Луцького ліцею №2. У хлопчика підозра на мієлодиспластичний синдром. Його кістковий мозок не виробляє самостійно компоненти крові, які чинять опір інфекціям, перешкоджають кровотечам тощо.

Іра Поліщук / 05.07.2024

ЛАЙФ

Чи потрібно вимикати бойлер на ніч

Зазвичай люди відключають електроенергію на час сну з двох причин — це економія та безпека. Перша пояснюється тим, що лічильник крутить протягом усієї доби. А раз вночі ніхто приладами не користується, логічно їх вимкнути. З точки зору безпеки людина спить і може не почути, як загориться проводка та почнеться пожежа. Але треба детальніше розібратись, чи потрібно вимикати водонагрівач на ніч.

Іра Поліщук / 27.06.2024

ЛАЙФ

Чому мікрокредити настільки популярні серед українців?

Стан вітчизняної економіки та рівень життя більшості українців важко назвати задовільним. Звідси чимало людей періодично стикаються з гострою нестачею коштів, і підчас єдиним виходом з цієї ситуації є кредит. Банківське кредитування не завжди відповідає вимогам повсякдення, тому все більшої популярності набувають мікропозики – онлайн кредити на банківську картку, які можна оформити максимально швидко та без відмови.

Іра Поліщук / 26.06.2024

ЛАЙФ

Рекомендації щодо читання іноземною мовою

Часто учні, які вивчають іноземну мову, приділяють велику кількість часу на те, щоб розібратися з граматикою чи покращити розмовні вміння. 

Іра Поліщук / 25.06.2024

ЛАЙФ

Меблі від МебельОК – увага на спальню

Сучасний споживач висуває дуже високі вимоги, коли мова йде про предмети інтер’єру. Тобто ми намагаємося оточити себе речами якісними, стильними та практичними одночасно.

Іра Поліщук / 25.06.2024

ЛАЙФ

Підвіски та кулони – з перлами і не тільки

Ювелірні вироби – це поза модою, поза трендами і навіть поза стилями. Це прикраси на віки і не дивно, що коштовності прийнято передавати з покоління до покоління як спадщину.

Іра Поліщук / 12.06.2024

ЛАЙФ

Які наслідки може мати нестача вітамінів у дорослих

Нестача вітамінів у дорослих може спричинити серйозні проблеми зі здоров'ям. Вітаміни – це важливі мікроелементи, які підтримують життєво необхідні функції організму. Від їхньої кількості залежить багато процесів – від роботи імунної системи до здоров'я шкіри і кісток. Тож до яких саме наслідків може призвести дефіцит вітамінів у дорослих?

Іра Поліщук / 07.06.2024

ЛАЙФ

Поради щодо купівлі одягу, на які слід звернути увагу

Ефективний шопінг одягу може змінити ваше життя. Якщо ви вмієте купувати одяг правильно, то це не лише допоможе вам виглядати добре, але й заощадить ваш час та гроші. Незалежно від того, чи ви досвідчена модниця, чи початківець, поради з цієї статті допоможуть вам орієнтуватись у світі моди і зробити ваш наступний шопінг успішним.

Іра Поліщук / 03.06.2024

ЛАЙФ

Позика та кредит – основні відмінності

Фінансові послуги надають велику кількість можливостей для отримання необхідної суми грошей. У цьому контексті важливо розуміти різницю між позикою та кредитом, оскільки вони мають свої особливості та умови.

Іра Поліщук / 20.05.2024

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 51 52