На Волині провели Героя в останню путь. ФОТО

image
Оля Коновалова / 03.05.2022 / 0 Коментарів

Захищаючи рідну країну від навали рашистів загинув житель села Бережниця, справжній патріот, достойний син України, завідувач Бережницької гімназії-філії ОЗЗСО «Троянівський ліцей» Володимир Савчук.

Повідомляють на сайті Маневицької селищної ради.

Володимир Федорович був чудовим наставником для своїх учнів, батьком трьох чудових дітей. У 2014 - 2015 роках захищав країну від підступного ворога, пішов і зараз боронити свою Вітчизну та віддав найдорожче, своє життя на полі бою, захищаючи рідну землю від російського окупанта.

Напередодні, жителі селища Маневичі та сіл Прилісне, Карасин, Лишнівка, Нова Руда, Градиськ, Троянівка, Бережниця схиливши голови зустрічали Героя, який востаннє повертався додому.
Наступного дня біля рідного дому відбулося прощання з Героєм, а потім у місцевому храмі священнослужителі провели панахиду за упокій душі українського воїна Володимира Савчука.

Провести в останню дорогу воїна-захисника прийшли односельці та жителі з усієї об’єднаної громади. Приїхали колеги-педагоги з багатьох куточків області та бойові побратими.
Поховали Володимира Савчука з усіма військовими почестями на місцевому цвинтарі. Світлий, добрий спомин про воїна назавжди залишиться у наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків. Жителі Маневицької громади схиляють голови в глибокій скорботі та висловлюють щирі співчуття мамі, дружині, дітям, рідним та близьким загиблого.

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *