Росія стягнула до кордонів України до 120 тис солдатів – ЗМІ привели дані західної розвідки

  • Головна
  • ВІЙНА
  • Росія стягнула до кордонів України до 120 тис солдатів – ЗМІ привели дані західної розвідки
image
Яна Пасевич / 27.01.2022 / 0 Коментарів

Росія продовжує активно стягувати війська та військовослужбовців до кордонів України. На даний момент у прикордонних районах можуть перебувати від 112 до 120 тисяч російських солдатів та офіцерів. Про це повідомляє OBOZREVATEL.

 При цьому наголошується, що у цій кількості не враховано чисельність бойовиків на непідконтрольних Україні територіях "Л/ДНР", яких налічується приблизно 35 тисяч людей.

Співрозмовник агентства підкреслив, що найближчими тижнями чисельність російських військових поблизу кордонів України може значно зрости, при цьому він не назвав конкретних цифр. Представник спецслужб зазначив, що все вказує на те, що стягування сил РФ продовжується. За його словами, батальйонні тактичні групи (БТГ) можуть збільшитися у складі до 600-1000 військовослужбовців, тоді як зараз їхня кількість оцінюється в межах 60.

Нагадаємо: на прес-конференції Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Росія продовжує нарощувати війська біля кордонів України, чим підвищує напругу в регіоні. Військове розгортання спостерігається також біля Білорусі, куди РФ стягує дедалі більше солдатів і техніки.

За його словами, біля північних кордонів нашої країни з'являються "тисячі військових, сотні літаків, протиповітряних систем С-400 та інших розвинених здібностей".

Щоб не пропустити найважливішого – підписуйтесь на наші новини у зручному для вас форматі: Facebook та Telegram

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *