Розвідка повідомила, скільки ракет лишилося в росії

  • Головна
  • ВІЙНА
  • Розвідка повідомила, скільки ракет лишилося в росії
image
Віктор Гордійчук / 13.10.2022 / 0 Коментарів

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що на території росії залишилося трохи більше чверті високоточних ракет із усього запасу, який був на початок вторгнення до України в лютому.

Про це повідомляє ТСН.

"Ми чітко розуміємо і наша розвідка працює відмінно, ми знаємо з математичною похибкою кількість ракет, які залишилися на території російської федерації. Йдеться саме про високоточні ракети, які зазнають найбільшої шкоди… Я не маю права називати абсолютно всі цифри, які хотіли б від мене почути. Але якщо брати у відсотках, то зараз залишається 25-28% (високоточних ракет - ред.) від тієї загальної кількості, яка була в Росії на 24 лютого", – зазначив він.

Також він додав, що щодо запасів радянських ракет С-300 "їх трохи є, але набагато менше, ніж це було на 24 лютого".

Ракетні удари РФ 10-11 жовтня

Російська війська вранці 10-11 жовтня обстріляли ракетами та бойовими безпілотниками українські міста. Головними цілями були об'єкти енергетичної інфраструктури, внаслідок чого в деяких містах України запровадили віялові відключення електроенергії.

В Інституті вивчення війни (ISW) заявили, що головною метою масованих ракетних ударів РФ по території України є відновлення громадського іміджу російського Міністерства оборони. Ворожі атаки були заплановані до призначення нового командувача російських військ Сергія Суровікіна.

Через два дні після обстрілів Парламентська асамблея Ради Європи визнала Росію країною-терористкою. За словами керівника Офісу президента Андрія Єрмака, ПАРЄ стала першою міжнародною організацією, яка визнала РФ державою-терористкою.

Нагадаємо, у росії дефіцит високоточних ракет: що це означає для України.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *