В росії дефіцит високоточних ракет: що це означає для України

  • Головна
  • НОВИНИ
  • В росії дефіцит високоточних ракет: що це означає для України
image
Іра Поліщук / 01.10.2022 / 0 Коментарів

Про те, що росія зіткнулася з дефіцитом боєприпасів, особливо високоточних ракет, свідчить той факт, що окупанти вдарили зенітною ракетою по гуманітарній колоні на виїзді із Запоріжжя.

Про це заявили у британській розвідці, повідомляє міноборони Великої Британії у своєму Twitter-акаунті.

"30 вересня 2022 року російські війська майже напевно завдали удару по автоколоні на південний схід від міста Запоріжжя. Місцева влада повідомляє про загибель 25 цивільних осіб. Боєприпасом, ймовірно, була російська зенітна ракета далекого радіусу дії, яка використовувалася для завдання удару по наземних цілях", - йдеться у повідомленні.

Згадані ракети – це ресурс із високою цінністю, зазначили у британській розвідці. Їхнє головне завдання - знищення літаків і снарядів під час обстрілу. Запас цих ракет у Росії обмежений, вважають у відомстві.

"Її використання для наземної атаки майже напевно було зумовлене загальним дефіцитом боєприпасів, особливо високоточних ракет великої дальності", - йдеться у повідомленні.

РФ витрачає цінні військові ресурси у спробах досягти тактичної переваги, але при цьому вона вбиває цивільних. Причому після так званих "референдумів" та спроби анексії Росія називає мешканців регіону "своїми", зазначили у міноборони Британії.

Нагадаємо, вранці 30 вересня окупанти завдали ракетного удару по Запоріжжю. У результаті постраждала громадянська гуманітарна автоколона із мирними жителями на виїзді з міста.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *