Сьогодні у Луцьку прощатимуться з двома загиблима Героями

  • Головна
  • ВІЙНА
  • Сьогодні у Луцьку прощатимуться з двома загиблима Героями
image
Оля Коновалова / 11.04.2022 / 0 Коментарів

У понеділок, 11 квітня, об 11.00 у кафедральному соборі Святої Трійці відспівають військовослужбовців Миколу Олеговича Бунчука та Михайла Сергійовича Путінцева, які  загинули в боях за свободу і незалежність України.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Микола Бунчук народився 29 серпня 1998 року у місті Лисичанськ Луганської області. Проходив військову службу за контрактом. Помер 7 березня внаслідок осколкового поранення під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України біля населеного пункту Дмитрівка Київської області.

Михайло Путінцев народився 20 січня 1997 року. Навчався у Луцькій гімназії №18, Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної сотні та Національній академії сухопутніх військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Проходив військову службу за контрактом. Загинув 4 квітня під час ведення бою з російськими окупантами поблизу Запорізької області.

Інформаційно-аналітичне видання Інсайдер Медіа висловлює щирі співчуття рідним, друзям та близьким Героїв! Ми шануємо і пам'ятаємо подвиг кожного...Вічна пам'ять і слава!

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *