У боях із окупантами полягли волиняни Олег Ковальчук і Микола Скиба

  • Головна
  • ВІЙНА
  • У боях із окупантами полягли волиняни Олег Ковальчук і Микола Скиба
image
Віктор Гордійчук / 14.11.2023 / 0 Коментарів

У боях із російськими загарбниками на війні загинули двоє волинян – Олег Ковальчук і Микола Скиба.

Про це повідомили у територіальних громадах.

Олег Ковальчук

12 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на передовій загинув військовослужбовець з Волині Олег Ковальчук. Як повідомили у Любешівській громаді, полеглому захиснику було 29 років.

Молодший сержант із села Рудка загинув на Харківщині, під час обстрілу позицій українських військових. У громаді оголосили жалобу. Дату та місце прощання з молодшим сержантом Олегом Ковальчуком сповістять пізніше.

Микола Скиба

У боях неподалік міста Авдіївка на Донеччині загинув 44-річний волинянин Микола Скиба, який мешкав у Вараші на Рівненщині.

Як повідомив мер Вараша Олександр Мензул, Микола Вікторович Скиба народився у селі Мала Ведмежка Камінь-Каширського району на Волині. Після завершення школи здобув спеціальність муляра. Свого часу під час строкової служби навчався на старшого навідника міномета "Васильок".

25 квітня цього року Миколу Скибу мобілізували до лав армії для захисту України від окупантів. Проходив підготовку у 356-ому навчальному артилерійському полку, потім був переведений на посаду оператора механізованої роти механізованого батальйону 110-ої окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.

44-річний воїн разом із побратимами 11 листопада брали участь у штурмових діях біля Авдіївки на Донеччині.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *