У боях із загарбниками загинули шестеро волинян

image
Віктор Гордійчук / 18.11.2023 / 0 Коментарів

У громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще шестеро бійців з Волині: Анатолій Ланевич, Микола Максимчук, Сергій Лесик, Анатолій Куляс, Василь Саливончик і Дмитро Парфелюк.

Про це пише Суспільне.

Анатолій Ланевич

10 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на території Запорізької області загинув солдат Анатолій Ланевич. У Камінь-Каширському районі — триденна жалоба.

За даними Любешівської громади, полеглому захиснику із села Березичі було 37 років. Дату прощання із Анатолієм Ланевичем сповістять згодом.

Микола Максимчук

Полеглому на війні захиснику Миколі Максимчуку був 41 рік. Як повідомили у Самарівській громаді, волинянин служив стрільцем-снайпером одного з механізованих підрозділів сухопутних військ.

Боєць був родом із села Язавні, загинув 16 листопада в результаті обстрілу на передовій. 18 листопада у громаді прощатимуться із Миколою Максимчуком.

Сергій Лесик

15 листопада під час виконання бойового завдання у Харківській області загинув волинянин Сергій Лесик, повідомили у Камінь-Каширській громаді.

Захиснику було 43 роки. Коли та де відбудеться прощання з Сергієм Лесиком повідомлять пізніше.

Анатолій Куляс

Про втрату також повідомили у Володимирській громаді — на війні загинув 23-річний військовослужбовець із села Новосілки Анатолій Куляс.

Загинув боєць 13 листопада в результаті обстрілу на Харківщині. Відомо, що Анатолій Куляс служив у війську із 2020 року. У захисника залишилась дружина та маленька дитина.

Василь Саливончик

У Камінь-Каширській громаді офіційно підтвердили загибель військовослужбовця із села Щитинь Василя Саливончика, якого вважали зниклим безвісти.

Як стало відомо, 42-річний боєць загинув ще 11 травня 2023 року у Донецькій області. Дату прощання з захисником сповістять додатково.

Дмитро Парфелюк

Під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Першотравневе Куп'янського району Харківської області загинув Дмитро Парфелюк.

Бійцю із села Нуйно було 33 роки, повідомили у Сошичненській громаді. Ввечері, 18 листопада тіло полеглого захисника привезли додому.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *