Війна обірвала життя ще чотирьох Захисників із Волині

  • Головна
  • ВІЙНА
  • Війна обірвала життя ще чотирьох Захисників із Волині
image
Віктор Гордійчук / 22.11.2023 / 0 Коментарів

У боях з російськими військами загинули ще четверо бійців з Волині: Максим Переходько, Василь Струцюк, Артем Одінцов і Олександр Бортнік.

Про це пише Суспільне.

Максим Переходько

21 листопада під час виконання бойового завдання поблизу селища Козацьке Бориславського району Херсонської області загинув волинянин Максим Переходько.

Як повідомили в Олицькій громаді, захиснику із села Чемерин було 22 роки. У нього залишилися матір і сестри. Дату прощання з Максимом Переходьком сповістять пізніше.

Артем Одінцов

Лучанину Артему Одінцову було 37 років. Військовий служив на посаді головного сержанта взводу ударних безпілотних авіаційних комплексів, повідомили в міській раді.

Боєць загинув 21 листопада під час виконання бойового завдання на передовій. Дату прощання з Артемом Одінцовим повідомлять згодом.

Олександр Бортнік

19 листопада на фронті також загинув військовослужбовець із Луцька Олександр Бортнік. Полеглому захиснику було 27 років.

Боєць служив на посаді старшого водія відділення розвідувального взводу розвідувальної роти.

Василь Струцюк

Про втрату також повідомили у Підгайцівській громаді — 21 листопада на передовій загинув військовослужбовець Василь Струцюк.

Волинянин служив у війську із грудня 2022 року, був командиром відділення снайперів. Дату та місце прощання з Василем Струцюком в громаді обіцяють повідомити пізніше.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *