Волиняни на колінах зустріли тіла своїх Героїв Анатолія Філіпчука та Олега Бринзи. ФОТО

  • Головна
  • ВІЙНА
  • Волиняни на колінах зустріли тіла своїх Героїв Анатолія Філіпчука та Олега Бринзи. ФОТО
image
Оля Коновалова / 24.05.2022 / 0 Коментарів

Жителі міста Рожище у День Героїв на Площі Незалежності зустрічали тіло загиблого Героя Олега Бринзи

Домовину принесли до пам'ятного знаку «Борцям за волю та незалежність України», де відбулася громадська панахида, - йдеться на сайті Рожищенської міської ради.

Не описати словами, яке горе переживають нині батьки Олега. Батько Микола припавши до труни, де лежить його син плакав та промовляв: «Подивися, сину, скільки людей до тебе прийшло. Встань, скажи їм щось». На жаль, син не встане... Але для усіх рожищан, для України, він навіки буде Героєм, який віддав найцінніше – своє життя за Батьківщину.

Після Гімну України, хвилини мовчання та спільної загальноміської молитви – тіло Героя-рожищанина повезли до рідного дому.

Поховають українського захисника у вівторок, 24 травня, на місцевому цвинтарі. Усіх рожищан просять прийти на 14 год до будинку 38 на вулиці Калнишевського, аби провести в останню дорогу хороброго земляка.

Нагадаємо, 31-річний Олег Бринза отримав поранення під час виконання бойового завдання. Помер 19 травня в медичному закладі міста Бахмут.

Траур за загиблим Героєм триватиме з 23 по 24 травня включно. Протягом цих днів у Рожищенській громаді мають бути приспущені Державні Прапори України на адміністративних будинках місцевих органів державної влади й органів місцевого самоврядування, державних і комунальних підприємств, установ і організацій.

Вчора, 23 травня привезли на рідну землю і тіло загиблого захисника Анатолія Філіпчука, повідомив «Район.Рожище».

Зустріти чоловіка поблизу рідного дому зібралася родина, близькі, друзі та небайдужі жителі громади.

Анатолій Святославович Філіпчук, 13.01.2002 року народження, загинув під час виконання бойового завдання поблизу Бахмута.

Прощання із загиблим Героєм відбудеться 24 травня орієнтовно о 12:00 в селі Кременець.

Інформаційно-аналітичне видання Інсайдер Медіа висловлює щирі співчуття рідним, друзям та близьким Героїв! Ми шануємо і пам'ятаємо подвиг кожного...Вічна пам'ять і слава!

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *