Завантаження...

«Урод» і «лох»: В елітній луцькій гімназії назріває скандал з вчителькою музики

  • Головна
  • #докопується
  • «Урод» і «лох»: В елітній луцькій гімназії назріває скандал з вчителькою музики
image
/ 28.04.2021 / 0 Коментарів

У Луцькій гімназії №4 ім.Модеста Левицького назріває скандал – вчителя музики звинувачують у булінгу та некоректній поведінці.

До видання «Інсайдер Медіа» днями звернулась мама одного з учнів школи. Тетяна розповіла, що її син, учень 4-Б класу, потерпає від психологічного насилля, який чинить… вчителька музики.

Про це вона дізналась з аудіо-повідомлення у батьківському чаті, яке надіслала мама іншої дитини.

 «У п'ятницю мама одного з хлопчиків звернулась у Viber-групу, в якій повідомила про те, що вчителька музики нецензурно висловлюється до дітей, ставиться нетолерантно. Мені це не сподобалось. Тим паче вона у розмові зазначила мою дитину. Мовляв вчителька назвала його «лохом». Я запитала в свого сина, чому він про це не розповів. Але він відповів, що не хоче, щоб у нього в школі були проблеми. Батьки кажуть, що діти, як у нашому, так і в інших класах потерпають від неї. Знаю, що неодноразово були подібні випадки», - розповідає Тетяна К.

За словами мами, згідно розкладу урок музики у класі проводиться щоп'ятниці. Зазвичай, діти люблять цей предмет, адже він розвантажує і надихає дітей до творчості та самовираження. Однак, їхні діти просто бояться ходити на урок, адже часто потерпають від некоректної поведінки вчительки. Це підтверджує ще одна мама учня цього класу, Ірина.

 «Моя дитина приходить додому в четвер і каже: «Я завтра в школу не піду». Питаю – «Чому?».  «Бо завтра музика. Я ні за що отримую зауваження». Я розпитувала, може поведінка не така, але думаю за стільки часу можна було знайти підхід до дітей. Каже (дитина, - прим.авт) що вчителька незаслужено ставить оцінки, ображає, останній раз вона, здається, сказала урод на Діму, лох… Звичайно це впливає на самооцінку», - розповідає Ірина С.

Учні класу поки що не бажають розповідати про це відкрито, адже побоюються, що вчителька їм буде мстити. Однак, одна з її колишніх учениць погодилась нам розповісти, як цей же педагог вчила її «музичному мистецтву» у школі цілих 4 роки.

 «У нас була така вчителька музики, яка постійно обзивалась і сварилась з усіма дітьми. Постійно кричала на уроках: «ви найгірший клас», «ви тупий клас», «ви всі будете працювати двірниками». Вона могла почати сваритись і позабирати щоденники для зауважень з будь-якого приводу: за те, що ти ручку в когось попросив, за те, що ти просто голосно дихаєш. Як ти співаєш – їй без різниці. Головне, щоб ти сидів тихо і мовчав. Вона завжди агресивна і дуже зла. Діти бояться і не люблять ходити до неї на уроки», - розповідає одна з її колишніх учениць Владислава Д.

Декілька батьків учнів 4-Б класу вже звернулись до адміністрації школи з відповідними заявами і вимагають, аби директор відреагував на це.

 «Звісно, я так це не залишу. Я звернулась до дирекції, і написала заяву про те, що вчитель музики, зокрема в пятницю на уроці, дозволяла собі нецензурну лексику і вдавалась, на мою думку, до психологічного насилля до моєї дитини. Мені це не подобається. Так, як вона публічно ображала - нехай публічно вибачиться перед моєю дитиною. Не місце такому педагогу працювати в школі і займатися з дітьми», - наголошує мама учня 4-Б класу.

 

 

заява1

заява

Як розповіли батьки, мова йде про вчителя музики Павлюк Наталію Миколаївну. Інсайдеру не вдалось у вівторок відшукати її у школі, тож ми звернулись до адміністрації навчального закладу.

Директор Луцької гімназії №4 ім.Модеста Левицького Олександр Мишковець не відмовив у коментарі, однак попросив дати йому час детально розібратись у ситуації.

 «26 квітня нам надійшла заява, однак я маю час ознайомитись і заслухати усі сторони. Тому передчасно, доки не розберусь у ситуації, я не коментував би це. Не варто поспішати, адже треба почути всі позиції», - зауважив Олександр Мишковець.

Тим часом, нам вдалось поспілкуватись з кількома представниками школи, які підтвердили це і навіть розповіли більше.

 «Наталію Миколаївну не можна назвати «неконфліктною людиною», бо вона завжди вирізнялась гострими висловлюваннями. Такий у неї темперамент, чи як сказати... У педколективі в минулому було декілька конфліктних ситуацій, зокрема і через поділ годин, вибір класів та інше. Більшість вчителів уникають всього, що стосується її, бо вона не гребує нічим, може і підставити в чомусь… Ну відкрито тут ніхто про це не буде розповідати, самі розумієте…», - розповіла представниця педколективу.

Видання «Інсайдер Медіа» буде слідкувати за подальшим розвитком подій і обов'язково оприлюднить позицію вчительки та дирекції школи.             

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *