Де провести літню відпустку: поради луцької турфірми

  • Головна
  • #life
  • Де провести літню відпустку: поради луцької турфірми
image
Оля Коновалова / 05.07.2021 / 0 Коментарів

Липень – гаряча пора відпусток. Якщо минулого року багато країн змушені були закрити кордони через пандемію і ледь не увесь світ провів літо в режимі «локдаун», то цього року ситуація дещо краща. Світ потрохи оговтується, а курорти знову готові зустрічати гостей. І якщо перелік країн, куди можна поїхати відпочити не такий великий, як раніше, все ж – вибір є.

Як розповіла Інсайдер Медіа засновниця Туристичної компанії «Макінтур» у Луцьку Наталія Дунай, цього року вона радить людям відвідати Грецію.

«Зараз всі обирають Туреччину, але відкрилась Греція. Правда, щоб відвідати цю країну за добу до вильоту потрібно заповнити PLF-форму (Passenger Locator Form - повідомлення про місцезнаходження пасажира), де треба вказати хто ти, що ти і вказати дані про свою сім’ю та мати ПЛР-тест. І хоча у Греції зараз відкриті ще не всі готелі, люди мають змогу скористатись недорогою Грецією. За два роки ця країна не втратила своєї краси, моря і гір. Егейське море красиве і чисте, гори фантастичні. Метеори з місця ніхто не забрав, вони там і стоять, гора Олімп там і стоїть, Салоніки такі чудові. І все це можна побачити-потішитися. За два роки простою Олімпійська Рів’єра стала дуже зеленою, в мене таке враження, що раніше люди заважали їй розвиватися».

Метеори - комплекс монастирів, другий за розміром після Афону, розташований на вершинах скель Фессалії

Наталія Дунай розповіла, що Греція зараз активно забудовується.

«Тут будується велика кількість віл – не втрачали часу бізнесмени. Вони розбудували тут сектор, куди можна поїхати відпочити з сім’єю. І поки Італія та Іспанія закрита – Греція має всі шанси з часом переманити до себе всіх тих, хто подорожує автівкою».

Окрім того, засновниця турагенції пояснила, чому здорожчав відпочинок в Туреччині.

«Туреччина свою довіру виборола, тож тепер прийшов час заробляти гроші. На Туреччину є дуже високий попит у туристів зі всіх куточків світу і саме це дозволяє підняти ціну».

Тож відпочинок у 4-5-зіркових готелях в Туреччині коштуватиме від 15 тисяч гривень за одну людину. У Єгипті – стартує від 10 000 гривень. В Грецію, запевняє Наталія Дунай, зараз можна сміливо їхати за 10 тисяч гривень за людину.

«Якщо їхати в Грецію автобусом, то можна докупляти велику кількість екскурсій. Сюди треба їхати тим, хто є розвідниками, хто хоче бачити і подорожувати. Хто хоче відпочивати з комфортом, то грецькі готелі, на жаль, дорогі», - пояснила засновниця туристичної компанії «Макінтур» в Луцьку.

Водночас Наталія Дунай, розповіла, що стосовно подорожей Україною – тут трохи сумніша ситуація.

«На жаль в Україні ми багато часу витрачаємо не на дорогу, а на її подолання. Є, наприклад, між Рівним та Тернополем є такі ділянки, які долати просто неможливо. Зараз, звичайно, що Буковель заснув та прокинеться Одеса, буде хмара людей. Ціни дорогі, а сервісу немає. Якщо ми говоримо про тризіркові готелі для якогось покращеного сервісу, то його можна знайти. Все інше треба буде шукати самостійно… добиратись, добиватись, доїжджати».