«Це моя допомога», - водій «Борода» з Волині безплатно возить усіх військових

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • «Це моя допомога», - водій «Борода» з Волині безплатно возить усіх військових
image
Іра Поліщук / 20.08.2022 / 0 Коментарів

Від початку повномасштабної війни водій з тридцятирічним стажем, який їздить за маршрутом Луцьк – «Шацькі озера», Дмитро Адамчук безплатно возить військових.

Суспільному водій розповів, що безплатно почав возити військових, бо звернув увагу на їхні руки.

"Видно, що в них дійсно руки обстріляні, як то говорять. І я так подивився. Ну не можу я взяти з них гроші. Ці гроші хай ідуть їм на користь, на здоров'я, на їхні сім'ї. Я вважаю, що це моя допомога нашим військовим. Чим можемо, тим поможемо", – говорить чоловік.

Один із тих, хто в дорозі познайомився з "Бородою" – військовослужбовець 100-ї бригади ТРО Волині Сергій Хомінський. Каже: вже двічі їхав з Луцька до Шацька. Шофер платити за проїзд заборонив.

"Водій мене помітив і на всю платформу буквально заволав! Каже: чоловіче, ти куди? Ти що забув, що я з військових гроші не беру? Я намагався протестувати, але він знову був невблаганним. Цього разу в салоні було троє військових і він з усіх них не взяв гроші", – говорить Сергій Хомінський.

Дмитро Адамчук розповів: благодійні поїздки для військовослужбовців обговорив також із перевізником. Той виявився не проти.

Після численних спільних поїздок декілька військових домовилися із Дмитром Іллічем зустрітися не за кермом. Водій зустріч погодив і пообіцяв військовим, як повернуться з перемогою України збрити свою бороду, яку носить 27 років.

Згідно з законом учасники бойових дій мають право на безоплатний проїзд, – розповіла заступниця начальника відділу транспорту та пасажирських перевезень обласної військово-цивільної адміністрації Алла Ганіч. Але, з її слів, на практиці везти військового за гроші чи без вирішує перевізник, бо держава цих грошей не компенсує. Витрати за перевезення пільгових категорій населення лягають на органи місцевого самоврядування, або ж на перевізників.

Водій Дмитро Адамчук зазначив, що благодійні поїздки для військових погодив з перевізником. Той – не проти допомоги бійцям.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *