До Луцька «теплі іграшки надії» їдуть з різних міст України

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • До Луцька «теплі іграшки надії» їдуть з різних міст України
image
Оля Коновалова / 18.11.2021 / 0 Коментарів

Благодійна акція «Тепла іграшка надії» в Луцьку відбувається вже вшосте. Її мета – згуртувати людей та допомоги хворим на рак.

Усі виручені кошти перераховують на Фонд боротьби з раком і вони будуть спрямовані на виїзні бригади, аби у 2022 році відбулося 120 «мобільних» безкоштовних обстежень на виявлення раку шийки матки у 7 тисяч жінок, які проживають у малих населених пунктах.

Під час акції усі охочі мають можливість пошити ялинкові іграшки з фетру, або ж згодом їх придбати.

Організатори зазначають, що можуть частково надати й матеріали для пошиття. Принести іграшки можна за адресою м. Луцьк, вул. Шопена 22|49 (офіс студії щастя «Кулька Булька»).

 Також можна запросити організаторів, аби вони провели майстерку в колективах (з дотриманням карантинних вимог). Зараз в рамках акції уже зібрано 4 880 гривні, хоч офіційно продаж іграшок ще не стартував. Долучаються до акції і підприємства, наприклад, магазин «Руніка» надав понад 250 листків фетру та декор. А магазин упаковки BOXY коробки для упакування наборів. Адже іграшки можна буде купити, як поштучно (від 25 гривень), так і наборами.

Наприклад, кульки з вишивкою вартують 300 гривень, пара ангеликів - 100.

Долучаються до акції не лише люди з Луцька. Так, іграшки шили школярі з Забороля, учні Ковельського центру профтехосвіти. Планували шити й у селі Свободне, Донецької області. Їдуть іграшки з міста Броди. Майстерку провели й у «Культурно-мистецькому центрі «Красне».

Уже відбулася й перший міні-ярмарок – на запрошення керівниці Світлани Мишковець продаж іграшок відбувся у ГУ Національної сервісної служби у Волинській області.

Детально про акцію можна дізнатися на сторінці у Фейсбуці

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *