Huobi запускає оновлений бренд та оприлюднює план глобального розширення

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Huobi запускає оновлений бренд та оприлюднює план глобального розширення
image
Оля Коновалова / 22.11.2022 / 0 Коментарів

Huobi, одна з провідних у світі бірж віртуальних активів, сьогодні запустила свою оновлену стратегію брендингу, де вона буде відома просто як «Huobi» замість «Huobi Global». Компанія також оприлюднила свою дорожню карту глобального розширення вперше після її придбання компанією About Capital минулого місяця, яка дотримуватиметься більш глобального підходу до операцій.

Нова назва складається з двох китайських ієрогліфів «火» і «必». Перший символізує постійну життєздатність і передачу цієї самої життєздатності майбутнім поколінням у китайській культурі. Другий — означає рішучість перемогти, що втілює наше прагнення повернутися до 3 найкращих позицій у галузі.

У китайській мові ієрогліф «必» також можна розглядати як об’єднання ієрогліфів «心» і «义», які означають «серце» і «праведність» відповідно. Символізм двох китайських ієрогліфів означає, що новий Huobi від усього серця працюватиме в наданні професійних послуг з управління цифровими активами користувачам у всьому світі. Це також відображено в його місії, яка полягає в «Підвищенні безпеки активів та сприянні фінансовій доступності».

Крім того, нова назва підтримує традиційну китайську чесноту «праведності», реалізує філософію бренду «Наука та технології для добра», сприяє інноваціям і розвитку глобальної технології блокчейну та віртуальних активів, а також реалізує бачення Huobi «технології змінють світ».

Джастін Сан, член міжнародної консультативної ради Huobi та Надзвичайний і Повноважний Посол, Постійний представник Гренади при СОТ, сказав:

«За дев’ять років, з моменту свого заснування, Huobi є відомим ім’ям на ринку віртуальних активів як одна з найвідоміших гравців.

Крім платформи для торгівлі віртуальними активами, Huobi також виступає за безпеку, зручність і дружність, які більш повно представлятиме скорочена назва. Завдяки оновленому бренду, новій дорожній карті та вказівкам глобальної консультативної ради, я впевнений, що Huobi зможе зміцнити своє лідерство на ринку та повернути собі найвищі позиції поряд з іншими важковаговиками галузі», – додав він.

Після оновлення бренду Huobi працюватиме над зміцненням свого бренду та повною мірою використає важливі стратегічні атрибути HT. Оскільки останнє є центром своєї бізнес-стратегії, Huobi продовжить досліджувати високоякісні проєкти на ринку через голосування HT за лістинги.

Компанія також зосереджуватиметься на створенні передових активів і підтримці активів із сильним ринковим потенціалом, а також на розширенні можливостей спільнот, заснованих на проєктах. Дотримуючись духу використання науки та технологій на благо, Huobi прагнутиме створити безпечніше та стабільніше середовище для участі користувачів у якісних проєктах на ранніх стадіях.

  • У рамках своєї глобальної експансії Huobi запровадить присутність у Карибському регіоні, який добре позиціонується як центр віртуальних активів завдяки доброзичливій регулятивній позиції, системам загального права та використанню англійської мови.

  • Huobi також збільшить свої інвестиції в Південно-Східну Азію, Європу та інші регіони, які пропонують великий потенціал для зростання його бази користувачів. Щоб збільшити свій масштаб разом із розширенням, Huobi досліджуватиме можливості стратегічного злиття та поглинання. Він також буде зосереджений на наборі талантів світового рівня в блокчейні та віртуальних активах.

Що стосується відповідності, Huobi продовжуватиме дотримуватися нормативної політики, де б вона не працювала, посилюючи співпрацю з іншими країнами та будуючи сумісну операційну модель для ведення бізнесу в усьому світі.

Про Huobi

Huobi, заснована у 2013 році, є однією з найбільших бірж віртуальних активів у світі. Huobi обслуговує мільйони користувачів на міжнародних ринках. З моменту свого створення Huobi зобов’язується надавати першокласні послуги з інвестування віртуальних активів. Надійна інфраструктура, інноваційні продукти та потужність капіталу Huobi забезпечують дійсно орієнтоване на клієнта та безпечне торгове середовище, щоб допомогти нашим міжнародним користувачам досягти своїх інвестиційних цілей. Для отримання додаткової інформації відвідайте офіційний вебсайт Huobi: www.huobi.com.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *