Із сім’єю зустрілася дівчинка, яка дивом вижила після влучання російського снаряду. ФОТО

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Із сім’єю зустрілася дівчинка, яка дивом вижила після влучання російського снаряду. ФОТО
image
Віктор Гордійчук / 16.05.2022 / 0 Коментарів

Маленька Софійка з Миколаївщини, яка дивом вижила після потрапляння уламку російського снаряда в голову, нарешті зустрілася з братиком.

Про це повідомив колишній Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба. Зараз він очолює благодійну організацію "Спасемо Україну", пише Правда.Життя.

За його словами, діти не бачилися від початку повномасштабної війни в Україні.

"Сьогодні трапилося ще одне диво: братик і сестричка, які не бачилися від початку війни, нарешті зустрілися! Моя команда "Спасемо Україну" провела цілу спецоперацію, аби об'єднати родину, що пережила справжнє пекло на землі", – розповів ексуповноважений з прав дитини.

Тепер дівчинка разом з мамою та братиком, за словами Кулеби, проживатимуть у його будинку. Він запевнив, що сім'ю забезпечать усім необхідним, аби діти разом з мамою змогли оговтатися після пережитого.

"Того ранку, 5 березня, вони з мамою заклеювали вікна, щоб вберегти себе й будинок від ударної хвилі. В цей час рашисти скинули бомби на їхнє село.

Останнє, що дівчинка почула тоді  свист ракети і мамине "Втікай!", – нагадав трагічні обставини ураження дитини Кулеба.

13-річна Софійка жила з уламком ворожого снаряду в голові аж чотири тижні. Однак команді лікарів з "Охматдиту" вдалося дістати уламок, що пройшов через скроню дитини і застряг між півкулями головного мозку.

Увесь цей час у дівчинки дуже боліла голова і майже не рухалися праві рука та нога. За словами Миколи Кулеби, у зв'язку з цим Софійку тепер щодня возитимуть в лікарню до реабілітолога.

"Для мене було дуже важливо, що після всіх жахів, які пережила сім'я, дівчинка нарешті зустрілася зі своїм братиком. Впевнений, реабілітація Соні тепер проходитиме ще успішніше, і вона дуже скоро відновить своє здоров'я", – наголосив очільник благодійної організації. 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *