Луцький забудовник може законно використовувати логотип Rolls Royce

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Луцький забудовник може законно використовувати логотип Rolls Royce
image
Оля Коновалова / 05.12.2021 / 0 Коментарів

International Property Awards - це наймасштабніша європейська індустріальна премія, котра оцінює ландшафтні, архітектурні, інтер’єрні проєкти. Цього року, у співпраці з брендом Rolls-Royce, до конкурсу було допущено близько 2000 номінантів з усієї Європи, близько 20 з яких - українські. У список потрапили кілька київських проєктів (Інтеграл-буд, Tomin Family Development, Альянс Новобуд і Архіматика), одеський ZARS, а також два нові проєкти луцького забудовника «Сімейна Фортеця». Волинська компанія принесла Україні в цьому році одразу три нагороди, випередивши кількістю колег-співвітчизників. Окрім того, переможці зможуть використовувати фірмові штандарти Property Awards, на яких красується знак Rolls Royce. Цей знак якості означає, що в 2021 році ряд проєктів за своїм рівнем був визнаний цією компанією. 

До Луцька цього року відправилися: 

  • Нагорода «Найкраща архітектура в категорії «низькоповерхове житло» - комплекс «От Кутюр». Проєкт розроблений компанією «Сімейна Фортеця» і міжнародною компанією Sales machine
  • Нагорода за ландшафтний дизайн - «Гордість» - найбільший (140 000м2) проєкт України на теплових насосах. Над парком і прибудинковими територіями працювали одразу 4 команди: Berengere Architects (Люксембург), InLab (Київ) і Sales Machine разом із «Сімейною Фортецею».
  • Третя нагорода - маркетингова стратегія «От Кутюр».

Така кількість міжнародних нагород вивела «Сімейну Фортецю» на рівень найкращих і найбільш титулованих компаній в Україні, адже в нас є лише близько 3-4 компаній з Києва та Львова, які мають по 4-6 міжнародних нагород за свої проєкти. Серед них Dragon Developments, Integral Bud і Avalon. Тепер же Волинь теж має що представити на всеукраїнському ринку нерухомості нового рівня.

Про новий рівень свідчать номінації, в яких перемогла «Сімейна Фортеця»: стильна архітектура житлового комплексу преміум-сегменту «От Кутюр» та продуманий ландшафтний дизайн «Гордості» - житлового комплексу, що створює найбільший на Волині парк (3 га). Члени команди «Сімейної Фортеці» відзначають, що запорукою успіху стала відкритість до європейського досвіду колег і його поєднання зі свіжими ідеями експертів-співвітчизників.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *