Луцьку блогерку запросили рекламувати місто-мільйонник

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Луцьку блогерку запросили рекламувати місто-мільйонник
image
Оля Коновалова / 19.10.2021 / 0 Коментарів

Луцька блогерка Ірина Дяченко взяла участь у дводенному турі під назвою «Цікавий Дніпро, БРО!».

Вона та ще 5 блогерів приїхали у місто Дніпро на запрошення міської влади ознайомитися з надбанням міста, цікавими місцями для проведення дозвілля та історичною спадщиною Дніпра.

До розробки та проведення екскурсійної програми залучили 6 команд студентів дніпровських вишів. 

Як розповіла у коментарі Інсайдер Медіа Ірина Дяченко кожна команда студентів готувала не просто екскурсію, а цілий інтерактив.

«Ми не просто йшли парк подивитись, нам давали завдання щось у цьому парку знайти. Або, наприклад, щоб перейти на іншу локацію ми мали розгадати загадку, або крокувати строго за компасом. Все було організовано дуже цікаво. Згодом, в ефірі дніпровського телеканалу ми визначили переможця і команда студентів, яка організувала найкращий квест, отримала грошовий приз у 5 тисяч гривень».

Ірина Дяченко розповіла, що подібний проєкт хотіла б реалізувати в Луцьку.

«Обрати блогерів для такої промоції міста – дуже вдалий вибір. Блогери вміють працювати на камеру, гарно фотографувати та розповідати. У кожного з них є своя аудиторія. Тим паче, що на цей захід блогери приїхали з різних куточків України – Києва, Харкова, Слов’янська, Тернополя. Я ж представляла західну Україну.

Ми показували все, починаючи від закладів, у яких ми були, і тим самим рекламували їх, закінчуючи туристичними маршрутами, де ми зробили багато крутих фотографій».

Лучанка наголошує – участь у промоції для блогерів була безкоштовною.

«Коли блогер бере кошти за рекламу, то він має написати тільки позитивний відгук. Ми ж мали повну свободу. Наприклад, заклад, в якому ми харчувались нам дуже не сподобався. Нам склянку окропу довелось чекати 40 хвилин, а коли ми робили замовлення – нам зробили зауваження і попросили говорити російською. Тобто ресторація української кухні, з українською назвою, в українському стилі, а персонал просить робити замовлення російською».

В рамках туру учасники відвідали різноманітні локації, зокрема, Музей історії Дніпра, галерею сучасного мистецтва DIZZY Gallery, планетарій «Planetarium Noosphere», Музей ретро-автомобілів «Машини часу», Прибережний сквер, Катеринославський бульвар, Музей «Пам'ять єврейського народу і Голокост в Україні», побували в ресторанах мережі «Конфеті», Центральному парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка, Парку «Зелений Гай», оглянули Сквер Героїв та побували у студії телеканалу «ДніпроTV». Крім того, гостям влаштували екскурсію на теплоході річкою Дніпро.

Ірина Дяченко закликає усіх подорожувати Україною.

«Я із західної України, але ніколи не була на Дніпропетровщині. У нас люди їдуть в Європу, але не подорожують Україною, хоча до Дніпра всього 350 гривень потягом.

У цьому місті дуже цікаві різні маршрути та локації. Треба подорожувати Україною, тому що в нас є, на що подивитись. Попри те, що до Дніпра відстань більша, ніж до Варшави – це наш культурний код».

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *