Мобільний додаток My Porsche отримує масштабне оновлення

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Мобільний додаток My Porsche отримує масштабне оновлення
image
Іра Поліщук / 19.03.2024 / 0 Коментарів

Porsche оновив свою програму My Porsche, яка слугує як центр управління та моніторингу за автомобілем. Цей оновлений інструмент дає змогу власникам взаємодіяти з основними функціями, включаючи управління зарядкою і планування маршрутів до початку поїздки.

Основний інтерфейс програми My Porsche був кардинально перероблений, щоб забезпечити кращу ефективність і покращити інтеграцію. Завдяки оновленому дизайну головного екрану, вдосконаленому на основі відгуків клієнтів, користувачі отримують більш зручний доступ до інформації та функціоналу. Інтерфейс надає детальну інформацію, чіткий огляд доступних опцій та розширені можливості, дозволяючи активувати багато функцій безпосередньо з головного екрану. Залежно від моделі автомобіля, кількість швидких команд може варіюватися. Наприклад, для електромобілів існує спеціалізований віджет для управління процесами зарядки.

Porsche також підняла планку, інтегрувавши My Porsche з Apple CarPlay® для більш ніж 400 000 існуючих автомобілів по всьому світу, ставши таким чином першим автовиробником, який запропонував таку інноваційну інтеграцію. Це забезпечує унікальний персоналізований досвід, дозволяючи користувачам налаштовувати аудіопрофілі, радіостанції, системи кондиціонування та навколишнє освітлення. Крім того, з новою панеллю Performance Dashboard користувачі можуть переглядати дані про продуктивність свого Porsche в реальному часі через CarPlay®, включаючи максимальну швидкість, перевантаження, ефективність, середню швидкість та відстань із нульовим рівнем викидів.

Інтеграція автомобільних функцій з CarPlay® розширює можливості управління авто, включаючи використання голосових команд Siri®, які можна активувати за допомогою спеціальної кнопки на кермі. З'єднання iPhone з автомобілем через програму My Porsche відбувається швидко і без зусиль.

Переваги користування системою My Porsche з Apple CarPlay®

Apple® Maps EV Routing для моделей Taycan розгортається для автомобілів у країнах по всьому світу. Ця система розумно адаптується до поточного рівня заряду батареї, аналізує зміни висоти та інші параметри маршруту, пропонуючи оптимальні точки для зарядки та оцінюючи необхідний час для заряджання.

Розширюючи можливості для власників Apple Watch®, програма My Porsche тепер додає до арсеналу функцій запитані вдосконалення від користувачів. Іконка програми на Apple Watch® служить вхідним порогом до світу Porsche, дозволяючи переглядати деталі про стан та характеристики автомобіля, керувати системою клімат-контролю, а також здійснювати блокування та розблокування дверей автомобіля.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *