На відміну від фарбування, тонування передбачає обробку легким засобом без аміаку. Він робить недоліки непомітними. Тонування ефективне, коли небагато сивини й вона не розподілена за всією поверхнею волосся.
Якісне камуфлювання голови дозволяє виглядати стильно в будь-якому віці. Повноцінно маскує не тільки сивину, але й місця відсутності волосся, робить шевелюру візуально густішою. Як бонус – швидкість виконання. Ефект зберігається від двох тижнів до місяця. Навіть при поступовому змиванні залишаються м’які відтінки, тому оточення не здогадається про наявність сивини.
Етапи камуфлювання волосся:
- Нанесення засобу для маскування сивини (та інших недоліків). Починають від коренів волосся до кінчиків.
- Розподіляють рівномірно тонувальну фарбу на пасмах за допомогою пензлика й гребінця.
- Залишають на голові приблизно 7 хвилин, після чого змивають теплою водою.
- Наносять на волосся спеціальну косметику, яка укріплює фарбування й запобігає змиванню (маски, бальзами).
Камуфлювання передбачає легке маскування сивини. Оскільки речовина не заглиблюється в структуру волосся, вона не завдає шкоди, не пересушує. Але з часом змивається, тоді волосся набуває більш м’якого відтінку.
Джерело: lumberjack.style
Перевагою камуфлювання також є відсутність різкого контрасту між сивим волоссям та природним кольором. Оброблені пасма виглядають як приємні гармонійні відтінки.
Вибір матеріалів для камуфлювання голови
З метою камуфлювання використовують лише безпечний для здоров’я волосся тонувальний гель або крем. Він містить різноманітні відтінки й не шкодить структурі волосся. Такий засіб не змиється одразу після миття й довго триматиметься на волоссі.
Потрібні для камуфлювання матеріали:
- спеціальний засіб для тонування;
- гумові рукавички;
- активатор;
- олія;
- пензлики, гребінці;
- ванночка.
Виробники випускають готові комплекси для здійснення такої роботи.
Підготовка до камуфлювання: важливі кроки
Пасма перед виконанням процедури повинні бути чистими, з них треба попередньо видалити пил, бруд. Виконувати процедуру слід виключно в рукавичках.
Етапи підготовки до виконання камуфлювання голови:
- Обрати потрібний засіб, який замаскує сивину або місце відсутності волосся (гель-фарба або крем).
- Уважно почитати інструкцію на упаковці, діяти необхідно згідно з вказівками виробника.
- Ретельно вимити голову шампунем, добре висушити рушником.
- Підготувати необхідні предмети.
Засоби варто обирати, спираючись на якість. Тому бажано приділяти увагу косметиці, яка вже давала позитивні результати при використанні для інших людей (відгуки, поради).
Камуфлювання голови в зимових умовах
Волосся з недоліками потребує маскування в будь-яку пору року. Взимку носіння головного убору трішки компенсує такі неприємності, але тільки на вулиці. Тонувати голову можна цілий рік. Технологія тонування в холодні місяці ідентична тій, що використовуються влітку.
Холодне повітря негативно впливає на стан волосся, погіршує кровообіг шкіри голови. З метою захисту від холоду та морозу виробники випускають спеціальні засоби камуфлювання та догляду. Після фарбування волосся для повного висушування можна користуватися феном.
Засоби для камуфлювання сивини в чоловіків
Джерело: lumberjack.style
Виробники підготували для представників сильної статі великий асортимент різноманітної косметики для тонування волосся:
- гелі;
- креми;
- шампуні;
- помади та інші засоби.
Перед вибором найкращого з них слід враховувати стан волосся, його тип й довжину, кількість сивини. Треба переконатися, що косметика має лікувальну дію для шкіри, живить та робить волосся більш привабливим.
Тонувальні креми, гелі випускаються окремо для кожного кольору волосся. Тому завжди реально обрати варіант потрібного відтинку. При цьому з корисним лікувальним ефектом або для збільшення гладкості чи об’єму.
Як зафарбувати сивину на темному волоссі?
Джерело: lumberjack.style
Темне волосся завжди видає навіть початкову сивину невеликої кількості, на відміну від світлого чи рудого. Особливо яскраво сріблясті волосинки виглядають на фоні чорних пасом. Щоб посивіння виявилося непомітним для оточення, варто одразу почати його тонувати. Маскувальні засоби зроблять сріблясті волосинки непомітними, можливі деякі м’які відтінки.
Здебільшого брюнети, помітивши сивину, фарбують її звичайною фарбою. Але якщо волосся досить посічене, нездорове, потребує особливого догляду, найкращий вибір – камуфлювання. Як показує практика, ніякі домашні рецепти з кавою та какао не дають потрібного результату. І тільки професійна косметика допомагає досягти бажаного стійкого ефекту.
Чоловікам з темним кольором волосся слід обирати гелі, креми відповідного кольору. Додатково варто користуватися спеціальними засобами для підвищення стійкості тону. Фарбувати починають стандартно з коренів, закінчуючи кінчиками. Тримати фарбу на волоссі (особливо біля коренів) треба не менше 10 хвилин.
При догляді за тонованим волоссям важливо користуватися спеціальними шампунями, кондиціонерами обраної лінії комуфлювання. Важливо уникати впливу палючого сонця. Одразу після тонування небажано мити голову 2-3 дні. Після цього можна помити волосся спеціальним шампунем та нанести захисний бальзам, а потім змити.
FAQ
Як довго тримається камуфляж сивини?
Залежно від обраного засобу, його якості, типу волосся й догляду: від 10 днів до 3 тижнів.
Скільки тримати камуфляж на волоссі?
Враховуючи тип волосся й колір: від 7 до 10 хвилин.
Що таке камуфляж голови?
Це стійке тонування волосся неагресивними, м’якими засобами без аміаку. Вдається досягти маскування недоліків (сивина, місця відсутності волосинок).
Чим краще зафарбувати сиве волосся?
Сивину зазвичай зафарбовують стійкою фарбою з наявністю аміаку. Але для пошкоджених та ослаблених пасом рекомендується використовувати безаміачні стійкі тонувальні засоби. Вони маскують сивину і навіть при змиванні виглядають як приємні відтінки.
Коментарів немає
Залишити коментар