Підвіски та кулони – з перлами і не тільки

image
Іра Поліщук / 12.06.2024 / 0 Коментарів

Ювелірні вироби – це поза модою, поза трендами і навіть поза стилями. Це прикраси на віки і не дивно, що коштовності прийнято передавати з покоління до покоління як спадщину.

Так як ювеліри створюють вишукані шедеври із завидною регулярністю, інтернет магазин Злато пропонує всі ці витвори мистецтва на вибір покупцям. І складно сказати які саме підвіски та кулони користуються популярністю. Комусь до смаку вироби з золота, хтось обирає срібло, а є і такі які ідеальними вважають коштовності з перлами. В асортименті бутика представлені екземпляри не тільки в різних фасонах та розмірах і матеріалах, але і в різних цінових сегментах. Тому підібрати кулон чи підвіску не складно в рамках будь-якого бюджету. А ще консультанти радять згадати саме про ці ювелірні вироби підвіски та кулони, коли ви в пошуках класного подарунку. Такий презент точно вразить і носити його будуть з задоволенням.

Монохром, камені чи перли?

Сказати, що виглядає підвіска чи кулон, декоровані коштовними каменями або перлами, багато і розкішно - не сказати нічого. Це вишуканий, мега красивий аксесуар, здатний не те, що вписатися в будь-який стиль, але зробити будь-який образ неймовірно шикарним. Усі без винятку підвіски привертають увагу оточуючих до своїх власників, особливо до зони декольте у панянок. Тому не дивно, що майстри ювеліри пропонують безліч варіацій на тему кулонів та підвісок у різних виконаннях. Сучасним покупцям доступні прикраси:

 1. В монохромі (золото, срібло, платина);
 2. З дорогоцінними камнями;
 3. З перлами;
 4. З емальованими вставками;
 5. З керамічними вставками;
 6. Виконані з комбінації різних декоративних елементів.

Безперечно, моделі представлені в чоловічих серіях відрізняються від варіантів доступних в чоловічих колекціях чи лінійці прикрас для дітей. Чоловічі кулони дуже лаконічні та прості, також відрізняються більшими розмірами. Дитячі моделі навпаки невеликі і виконані з акцентом на плавність ліній та казковість тематики. Хоча, в дитячих та чоловічих серіях теж присутні підвіски та кулони у вигляді літер імені, знаків зодіаку чи релігійної символіки. Тоді як жіночі колекції зачаровують кількістю варіацій і різноманіттям форм, кольорів, розмірів тощо.

Кожна леді вважає своїм обов'язком купити хоча б один аксесуар із групи кулонів чи підвісок. А краще замовити відразу кілька прикрас, щоб мати в ювелірному арсеналі підвіски до різних нарядів та ситуацій.

Ціна виробів залежить від:

 • розмірів кулону чи відвіски (тобто кількості металу, який використаний);
 • типу металу чи матеріалу;
 • складності дизайнерської концепції;
 • наявності декору;
 • типу декоративних елементів.

pidviska klyochik

Але широкий вибір дає можливість підібрати моделі на будь-який смак та бюджет. Причому навіть скромні варіації виглядають нереально дорого. Але не забудьте підібрати правильний додатковий елемент у вигляді ланцюжка, шнурка чи волосіні. Консультанти Zlato і з цим допоможуть бо вибір і кулонів/підвісок, і ланцюжків дуже великий і різноманітний.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *