Поради, як покращити зв'язок в укритті

image
Оля Коновалова / 18.05.2022 / 0 Коментарів

З перших годин повномасштабного вторгнення українці змушені ховатися в підвалах, бомбосховищах та укриттях. Інколи повітряна тривога може тривати годинами. Однак у таких місцях часто погана якість мережі через товсті стіни, або ж через розташування нижче рівня землі. Що робити, якщо в укритті немає зв’язку або він дуже слабкий – далі в матеріалі.

У Держспецзв’язку радять скористатися національним роумінгом у мережі іншого оператора. Це можна зробити на смартфоні Android та iOS у налаштуваннях мобільної мережі.

Ще один спосіб – вручну спробувати під’єднатися до мережі свого оператора. Це можна зробити й автоматично – смартфон самостійно шукатиме сигнал.

Якщо доступ до інтернету є, але швидкість дуже низька – рекомендується зменшити споживання трафіку. Для цього необхідно зайти в налаштування месенджера та вимкнути функцію Фонове завантаження або Автозавантаження медіа.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як залишатися на зв’язку без стільникового з'єднання

На випадок, якщо немає можливості додзвонитися, можна спілкуватися за допомогою СМС.

Щоб заощадити використаний трафік, рекомендується підключатися до мережі Wi-Fi.

Якщо в інших людей у ​​сховищі є мобільна мережа, а у вас немає – необхідно перезавантажити телефон та переконатися у відключенні Режиму польоту. Ще один варіант – заміна SIM-картки.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як отримувати інформацію без мобільного зв’язку та інтернету

Якщо у сховищі ні в кого немає доступу до мережі, то велика ймовірність пошкодження інфраструктури.

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *