Волинян кличуть на театралізований фестиваль "Торчинський ярмарок"

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Волинян кличуть на театралізований фестиваль "Торчинський ярмарок"
image
Оля Коновалова / 01.07.2021 / 0 Коментарів

Ви чуєте, як долинає гомін натовпу й дзенькіт монет? Це закликає до себе Торчинський ярмарок - дійство, що 31 липня перетворить Торчин на сцену грандіозних видовищ.

Театралізований фестиваль «Торчинський ярмарок» перенесе нас у середину 16 століття до дня, коли містечко отримало магдебурзьке право, а з ним привілей проводити ярмарки.

На них з’їжджалися купці й мандрівні актори з усіх усюд, а театрально-циркові дійства користувалися небувалою популярністю. Ми пройдемося локаціями – століттями розвитку Торчина й околиць і будемо вражені історією, що оживає.

На нас чекають середньовічні фарси, театралізовані дійства, пересипані розповідями про місцеву історію, танці, ремісничі видовиська, квести й фотосесії, багато музики, бувальщини й побрехеньок.

А ще – великий ярмарок за участі майстрів народних ремесел та виробників харчової продукції нашого регіону.

Від сьогодні й до самого фестивалю будемо розповідати історичні оповідки й легенди про Торчинську громаду, місцевих майстрів, гучних гостей, виробників, що частуватимуть наїдками й напоями, аби й гадки не було не відвідати Торчин в цей день!

Організовують фестиваль Мистецьке об'єднання "стендаЛь" та Торчинська громада. Театралізація – незалежний театр ГаРмИдЕр за підтримки партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Український культурний фонд, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ), Державне агентство розвитку туризму України.

Ярмарок треба такий, щоб очі розбігалися, серце все хотіло, а руки відкривали гаманці!

Тож поки скоморохи готують свої оповідки й забави, виробники готуються їхати то Торчина на торги, а виконавці й творчі колективи пропонують похизуватися талантами!

Хочете показати, що знаєте, вмієте і виробляєте – заповнюйте форму. Відбір триває до 11 липня. Та зауважте! Ми будемо відбирати учасників з надходженням заявок, тож чим швидше ви відгукнетеся, тим вигідніше місце отримаєте на ярмарку.

Посилання - тут https://forms.gle/vZ42tA39LuxyKTnK7

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *