Терміново збирають кошти на лікування онкохворого немовляти з Волині

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Терміново збирають кошти на лікування онкохворого немовляти з Волині
image
Наш Інсайдер / 06.09.2021 / 0 Коментарів

Одинадцятимісячний Назарчик Сулім – щодня бореться за своє життя. Він є найменшим пацієнтом дитячого онкологічного відділення Волинської обласної лікарні. Пів року тому у малюка виявили рак крові - гостру мієлоїдну лейкемію. Нині він з мамою Юлею перебуває у лікарні «Охматдит» в Києві і їм терміново необхідна допомога.

15 квітня він потрапив в реанімацію з легеневою та шлунковою кровотечею, знаходився під апаратом штучної вентиляції легень.

«В реанімації по життєвим показами почали першу хімію. Через 20 днів виписали нас в онкогематологічне відділення, там продовжили лікування і закінчили 2 блоки хімії. 14 червня ми поступили в Охматдит, нас обстежили і почали 3 блок. Після відновлення нас виписали на канікули,10 днів, де і стався рецидив. Хвороба прогресує. Проявились лейкеміди. Тому тактика лікування зовсім змінилася. Йому потрібна пересадка кісткового мозку та дорогі препарати. Нова терапія називається Таргетною. Ці ракові клітини стали стійкими до хімії, і звичайна хімія на них не діє», - розповідає мама хлопчика Юлія Сулім.

В Україні ці препарати практично не знайти, тому батькам доводиться купувати за кордоном.Лікування онкохворих дітей держава забезпечує лише частково.

«Взагалі онкохворі діти лікуються за рахунок держави, але... Як завжди є ліки які повинні бути державними, ми купуємо бо їх не закупили, і наче безкоштовне, але це не так. Не все, звичайно, купуємо, але якщо державний препарат не підходить, на нього алергія, то самі купуємо, тут немає вибору. Також дуже багато недієвих державних препаратів є, і нам рекомендують купити інший, щоб краще діяв. У цьому нам допомагає благодійний фонд «Таблеточка». Була хімія Флудара Віста, теж не дешева, але вона доступна в гривнях. Потрібно було 5 флаконів. Нам купив фонд. Протигрибкові з Франції вони купують», - каже мама Назарчика.

Наразі хлопчику потрібно придбати препарат Мілотарг. Один флакон коштує близько 12 тис євро.

Окрім цього, хлопчика готуватимуть до пересадки кісткового мозку, однак в Україні держава покриває лише частину витрат.  За попередніми підрахунками батьків Назарчика, така операція за кордоном коштує не менше 100 тис доларів.

«Донині ми тягнули всі витрати самі, але після рецедиву бачимо не витягнемо… Ця хвороба чекати не може. Ми домовилися з фондом, якщо дай Бог залишаться і нам не знадобляться кошти вони залишаються фонду», - переконує Юлія Сулім.

Батьки Назарчика  - молода сім'я Любомльського району. Тато Роман Сулім – колишній викладач Шацького лісотехнічного коледжу, мама Юля – лаборант у Волинській обласній клінічній лікарні.

Попереду у хлопчика важкий етап. В 11 місяців він повинен боротись за своє життя. Тому закликаємо усіх небайдужих підтримати родину і допомогти фінансово надіславши кошти на лікування Назарчика.
Допомогти можна, скинувши кошти на картку, або поповнивши рахунок Благодійного фонду «З Богом у серці»:

Картки мами Назарчика

Юлія Сулім

5457 0822 2138 3057

4149 4991 4859 4920

Картка Монобанк тата

Роман Сулім

5375 4141 1025 3803

Картка Благодійного Фонду «З Богом у серці»:
4246 0010 0224 4295
(працює і для міжнародних переказів із конвертацією у гривні. При потребі вказати ім‘я, вказуйте назву фонду
Z Bogom u serdsi, або ім’я директора фонду — Бадалян Марія/ Badalian Mariia)

ДОКУМЕНТИ:

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *