У луцькому виші збирають «Коробку хоробрості»

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • У луцькому виші збирають «Коробку хоробрості»
image
Оля Коновалова / 12.02.2022 / 0 Коментарів

Факультет митної справи, матеріалів та технології ЛНТУ бере участь в акції «Коробка хоробрості».

Про це повідомляють на facebook-сторінці факультету.

Діти з онкогематологічного відділення Волинської обласної дитячої клінічної лікарні щодня долають страх та біль. Щоб допомогти малюкові впоратися зі страхом перед болючою процедурою, йому пропонують набратися сміливості і дістати з яскравої коробки, що наповнена іграшками, сувенір.

«У деканаті нашого факультету є така коробочка. У ній зберігаються невеликі подарунки, які допомагають стримати чи висушити дитячі сльози. Це призи за сміливість. І тому ця коробка так і називається — «коробка хоробрості». Такі подарунки видаються дуже часто, тому без вашої допомоги тут не обійтись».

МОЖНА:

Будь-які невеликі іграшки в фабричному упаковуванні: дітям подобаються маленькі ліхтарики, брелочки, гумові звірята, мінітрансформери, машинки, герої мультфільмів та казок, пупси, маленькі набори Lego, попити, браслетики на руку. тощо. Також діти люблять пазли, книги (в упаковці).

НЕ МОЖНА:

Не підходять іграшки: дерев'яні, плюшеві, ті, що б’ються (скляні та керамічні), неміцні, гострі, не можна дарувати дитячу косметику та шпильки.

ВАЖЛИВО

Для діток збирають лише нові іграшки. Це не капризи і не забаганка, це викликано серйозним послабленням імунітету у дітей, які проходять лікування від онкології. Пилюка — страшний ворог, тому ми не приймаємо м'які іграшки та раді всьому, що можна неодноразово протерти стерилізатором.

 

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *