У Львові присвятили фотовиставку вагітним і породіллям, які вирвалися з-під обстрілів

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • У Львові присвятили фотовиставку вагітним і породіллям, які вирвалися з-під обстрілів
image
Оля Коновалова / 30.03.2022 / 0 Коментарів

У львівському парку на Валах відкрили мистецьку фотовиставку «З вогню до життя», яку присвятили вимушено переселеним породіллям та вагітним з гарячих точок країни.

Про це у Фейсбуці повідомила пресслужба Львівської ОВА.

«У львівському парку на Валах можна побачити мистецьку фотовиставку, моделями якої стали 11 молодих жінок віком від 21 до 36 років. Це майбутні матері, які втекли з гарячих точок Київщини, Харківщини, Житомирщини, Сумщини, Луганщини тощо. Хтось уже народив, а хтось лише чекає на поповнення. Жінки символічно окутані в жовто-блакитний стяг з немовлям на руках, як оберіг і гарантія до безпечного життя», - ідеться у повідомленні.

В адміністрації зазначають, що на Львівщину усі жінки, героїні виставки, добирались важко – десятки зупинок, кілька діб в дорозі, без будь-яких гарантій безпеки. Траплялись випадки, коли неподалік від автівок пролітали ракети та було чутно постріли.

Зараз породіллі перебувають у Львівському обласному перинатальному центрі. Історії у всіх жінок різні. Наприклад, молода матуся Людмила з Києва назвала свою донечку Джавеліною на честь протитанкового ракетного комплексу, що допомагає наших захисникам. Мама Ольга народила свою Ніколь у переддень фотозйомки. Також є молода мама з Москви, яка закохалась в українського хлопця. Спершу вона переїхала в Київ, а вже потім на Львівщину, де активно вивчає українську мову.

Мистецьку фотовиставку організували спільно з Львівською ОВА, ЮНІСЕФ та Львівським обласним перинатальним центром. Виставку також оглянув начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *