У Володимирі пропонують безкоштовно пройти гастроскопію

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • У Володимирі пропонують безкоштовно пройти гастроскопію
image
Іра Поліщук / 05.03.2023 / 0 Коментарів

У Володимирському ТМО пацієнтам пропонують безкоштовно пройти гастроскопію  – інформативний метод дослідження шлунково-кишкового тракту.

Захворювання шлунково-кишкового тракту приносять дискомфорт: болі в животі, відрижка, нудота, печія, зниження апетиту, діарея та затримка газів у кишечнику, йдеться на сторінці Володимирського ТМО у фейсбуці.

Найрозповсюдженіші захворювання – виразка шлунку та дванадцятипалої кишки, гастроентероколіт та гастрит, дискінезія стравоходу та гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (вміст шлунку періодично потрапляє у стравохід). Часом вони можуть давати ускладнення або переходити в більш важку форму: стравохід Барретта (передраковий стан), перфорація виразки та кишкова непрохідність.

Щоб виявити хворобу, лікарю не достатньо розпитати пацієнта та вивчити результати аналізу крові, калу та сечі. Тому для діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту лікарі призначають один з найбільш інформативних методів – гастроскопію.

Езофагогастродуоденоскопія (гастроскопія) — це обстеження на захворювання стравоходу і шлунка. А також це одне із шести пріоритетних обстежень для раннього виявлення онкозахворювання для пацієнтів від 50 років.

Безоплатне обстеження можна зробити в закладах, які мають договір із НСЗУ на пакет «Езофагогастродуоденоскопія».

Зателефонуйте до  медзакладу, щоб записатися для отримання послуги.

Довідкове бюро ТМО (запис до вузьких спеціалістів): 0631381172, (03342) 3-41-03 (з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 15:15).

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *