Військові дозволили збирати ягоди в лісах на Волині

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Військові дозволили збирати ягоди в лісах на Волині
image
Оля Коновалова / 20.06.2022 / 0 Коментарів

Військові та влада під час засідання Ради оборони області обговорили можливість для місцевого населення Камінь-Каширського та Ковельського районів відвідувати лісові масиви для збору дикоросів.

Про це у телеграмі повідомив голова Волинської адміністрації Юрій Погуляйко.

«Нагадаю, за проханням військовим у цих районах діє заборона на відвідування лісів. Два тижні тому ми вже розглядали це питання і вирішили визначити лісові масиви лише у Луцькому та Володимир-Волинському районах, у яких можливий збір ягід та грибів. Сьогодні ж спільно із керівництвом районних військових адміністрацій знову порушили це питання», - каже він.

Так, детально обговоривши усі обмеження з військовими, було вирішено дозволити місцевому населенню у Камінь-Каширському та Ковельському районах збір дикоросів у визначених лісових масивах.

Для цього, районним військовим адміністраціям доручено узгодити і визначити із військовим командуванням ліси, де можна буде збирати гриби та ягоди. Про ці місця проінформує місцева влада, якій необхідно провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед людей про обмеження.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *