«Військові плити і міни», - художниця на Волині декорує амуніцію

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • «Військові плити і міни», - художниця на Волині декорує амуніцію
image
Іра Поліщук / 05.03.2023 / 0 Коментарів

Роботи художниці  з Ковеля Світлани Солодун стали новими експонатами Ковельського історичного музею.

Про це пише  Суспільне.

Як розповіла головна зберігачка фондів музею Мирослава Мороз, на предмети мистецтва мисткиня з Ковеля перетворила відпрацьовану броню, що не придатна для використання військовими. Завдяки такому розпису, каже музейниця, художниця поєднала мистецтво з реальними наслідками російської агресії.

Військові плити і хвостовик мінометної міни калібру 82 мм привіз із передової на Волинь військовослужбовець ЗСУ Владислав Антічев. Їх Світлана Солодун декорувала орнаментами у вигляді стилізованих квітів у вигляді лілій.

Військові плити і хвостовик мінометної міни калібру 82 мм привіз із передової на Волинь військовослужбовець ЗСУ Владислав Антічев.

Артоб’єкти доповнили тематичну експозицію «Україна незламна». Це оновлена експозиція, яка відтворює хронологію подій від осені 2013 року і до подій сьогодення.

Серед предметів, пов'язаних із вторгненням рф в Україну – уламки зброї російських військ, одяг, сухпайки і особисті речі російських військових, відпрацьована зброя та амуніція, а також поштова продукція на військову тематику, які випускає «Укрпошта». Серед нових надходжень – колісна частина міномета з Чорнобаївки.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *