«Вітраж Вікенд» розсекретив локацію і розпочав продаж квитків

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • «Вітраж Вікенд» розсекретив локацію і розпочав продаж квитків
image
Віктор Гордійчук / 03.12.2021 / 0 Коментарів

Організаторки фестивалю сучасного лайфстайлу міста «Вітраж Вікенд» розсекретили локацію дійства. 

«Сiті-фест» на зразок популярних у столиці «Київнес», «Кураж Базар» чи «Всі Свої» відбудеться у Луцьку 25–26 грудня на вулиці Ковельська, 40.  

«І так, ми захопили промзону!
Давайте відкинемо стереотипи та створимо класний різдвяний настрій собі на нашому заході. Луцьк — класне сучасне місто, яке давно готове до креативу, знайомства з локальними брендами та лавмарками, нетипової тусовки та переосмислення типових локацій промзони.
Ми чемно зайняли 2000 кв.м, аби розказати про культуру, місто та крафт. А ще там є фонтан, але ми не запрошуємо вас купатися в ньому. Ми запрошуємо вас на пригоду на два дні, яка дасть поштовх для розвитку нових колаборацій, цікавих знайомств та шаленої енергетики», – додають організаторки дійства.
Наголошують, що захід буде цікавим для різної аудиторії, тому сюди можна прийти із подругою, дітьми, домашнім улюбленцем, мамою, парами або великими компаніями. Локацій і змістовних новорічних розваг обіцяють безліч! 
Організатори турбуються про безпеку та здоров’я відвідувачів, тому закликають зазделегідь подбати про вакцинацію себе і тих, з ким маєте намір відвідати «Вітраж Вікенд». 

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *